Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mernétek egyedül Budapestre...

Ti mernétek egyedül Budapestre felutazni, ha nagyon muszáj lenne?

Figyelt kérdés
Én próbálom magam rávenni, de nem megy, mert tegnap is belém kötött minden ok nélkül fényes nappal egy cigány, aki verekedni akart pedig egy nyugodt városrészben lakok és még sohase voltam fent egyedül Pesten.
2016. ápr. 16. 14:10
 1/3 anonim válasza:
ha jól értem, akkor nem pesten kötöttek beléd, pest meg nem veszélyes, csak mint mindenhol.. bizonyos helyekre nem ajánlott egyedül járni ha nem vagy bandatag:D
2016. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem Pesten, hanem Tatabányán :\ Nem vagyok bandatag, csak még nem jártam Pesten egyedül és félnék ott közlekedni :D nem is beszélve az eltévedésről
2016. ápr. 16. 16:08
 3/3 anonim válasza:

akkor érthetőbben mondom:)

a pestre utazással nincs baj, csak mint minden városban van olyan hely ami veszélyes... ennyi

az h elveszel pesten, az meg már rajtad függ:)

2016. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!