Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Casio fx-991es plus fajtájú...

Casio fx-991es plus fajtájú számológépet, matematika érettségin lehet használni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre is ezzel a számológéppel kapcsolatban. Kinek hogy vált be, mennyire jó...etc
2016. ápr. 16. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól látom ez egy grafikus számológép.

Az ilyet NEM engedik használni, az érettségi szabályzat kimondja, hogy grafikus számológépet tilos használni.


Persze nálunk is voltak kivételek, főleg, mert senki nem tudta, hogy hogy kell használni, ezért csalni sem nagyon tudtunk volna vele.


Kérdezd meg a matektanárodat, hogy lehet-e használni, ha ő igent mond, akkor nincs probléma.

2016. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors, s hasznos választ.

Az én számológépem kétsoros, és függvény ábrázolására nem alkalmas, pedig ez a fajta számológép. Egyismeretlenes,kétismeretlenes, és háromismeretlenes egyenleteket kiszámol, de függvényt nem ábrázol.


Matektanáromat már kérdeztem, de választ annyiszor nem kaptam, ahányszor ezzel fordultam felé, ezért gondoltam, hogy kapok választ itt. Meg is kaptam. Köszönöm szépen.

2016. ápr. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!