Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy 21éves...

Mit csináljak ha egy 21éves férfi ölelget? Én 13 vagyok

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha folyton ölelget meg miért ölelget ?nagyon néha találkozunk és azért zavar hogy folyton ölelget meg folyton bókol nekem és ez zavar már

Azon is gondolkoztam hogy lehet tetszek neki de én nem érzek iránta semmit

Mit csinálhatnèk ?kérem valaki segitsen

A válaszokat előre köszönöm



2016. ápr. 17. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Harapd meg! Vagy szólj apádnak, anyádnak. Lehet egy pedofillal van dolgod, kerüld el minél messzebbre, ne menj vele sehova kettesben.
2016. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Es pontosan neked ki ez a bizonyos illeto?
2016. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egy táborban voltam ő is ott volt és elkezdett velem beszélgetni és innen ismerjük egymást és mivel közel lakunk egymáshoz meg valahonnan megtudta a számomat igy hivogat is és amikor találkoztunk elmondta hogy ő volt aki felhívott

Köszöm az eddigi kérdéseket

2016. ápr. 17. 13:09
 4/18 A kérdező kommentje:

*válaszokat

Persze nem ő mondta hogy találkozzunk hanem egyszer találkoztunk a parkban

És akkor mondta el

2016. ápr. 17. 13:11
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Pedofil, meg akar dugni. Szólj a szüleidnek.
2016. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem pedofil, viszont 1 évig még pont feljelenthető volna akkor is, ha te szeretnéd őt.

Az erőszak és zaklatás pedig kortól függetlenül bűncselekmény. A legjobb, ha elkerülöd és nem maradsz vele kettesben. Illetve semmi olyat nem kell megtenned, amit nem akarsz. Ha valakinek fontos vagy, megérti. Ha meg nem, neked sem kell vele foglalkozni.

2016. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Csak az a baj hogy ma is találkoztam vele a parkba amikor a barátnőimmel voltam és csak odaült mellém és a barátnőimet le is sz*rta és csak velem beszélt én meg mondtam neki hogy bocsi de én a barátnőimmel szeretnék lenni

Erre ő megsértődött és azt mondta hogy ennek következményei lesznek ès nagyon félek hogy mi fog történni. Ez most történt 15:00 kor és a szüleimnek elmondtam de azt mondták hogy biztos nem pedofil meg nem lesz semmi baj egy rendes fiú ő és most félek a következménytől

Mi lehet a következményei?

2016. ápr. 17. 15:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem kell félned. Budapesti vagy?
2016. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Megmondhatod neki, hogy nincs vele semmi gondod, de ne ölelgessen, mert nem vagy a szerelme.
2016. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogyhogy milyen következménye lesz? Nem kapsz tőle cukorkát.
2016. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!