Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi azt mondja arra, hogy szeretlek, hogy ne mondj ilyet, meg ez bonyolult? De tovább csókol, ölelget, stb.

Figyelt kérdés
Nem tudom miért nem mondja, hogy viszont szeret, ha különben meg ezt érezteti, és folytatja velem a kapcsolatot!
2011. márc. 15. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mi bajod van???
2011. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
"Ne mondj ilyet"? "Bonyolult"? Hát tudod...........Minimum nem romantikus lélek, de lehet, hogy nem szerelmes.
2011. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A férfiakból ezt harapófogóval lehet csak kihúzni. Amelyik könnyen mondja, az csak meg akar répázni.


26/F

2011. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet rossz tapasztalata van ezzel kapcsolatban. Vagy nem érzi úgy. De egyébként tényleg nehezen mondják ezt ki a férfiak.
2011. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Erről mindig a kedvenc írom, Vonnegut Börleszk című könyve jut eszembe. Ott írta ezt le nagyon jól (nem idézek, de a lényege kb. ez):

A legtöbb ember azzal, hogy azt mondja a másiknak, nem azt akarja tudani a másikkal, hogy szereti, hanem kb. mintha egy pisztoly szorítana a fejéhez, és követelné azt, hogy mond, hogy TE szeretsz engem. Ez egy zsarolás kb, és a te helyzeted pont egy jó példa erre.

2011. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm! Már egy éve van kapcsolatunk..., a helyzet tényleg bonyolult, de szeretném, ha végre kimondaná, amit érez! Ha nem érez semmit, nem szeret azt is!
2011. márc. 15. 13:25
 7/16 A kérdező kommentje:
13.18-asnak írtam:)
2011. márc. 15. 13:26
 8/16 A kérdező kommentje:
Én csak szerettem volna vele tudatni, hogy szeretem, úgy ahogy van, elvárások nélkül, és számíthat rám mindenben! De nem értem teljesen a reakcióját erre! Nem zsarolom, hogy mondja ki, hogy szeret! Én is még csak egyszer mondtam egy év alatt, de nem egyszer éreztem, és éreztettem!
2011. márc. 15. 13:33
 9/16 anonim ***** válasza:

1)lehet, h csak fél a nagy szavaktól, attól, hogyha ilyet kimond neked, azzal "elkötelezi magát melletted végleg", v. megváltozik a kapcsolatban v.mi.

vannak olyan srácok, akik tudat alatt(és néha tudatosan is) rettegnek a kötöttségektől, és még egy régóta tartó kapcsolatról is szeretik azt bemesélni maguknak, h ááá ez 1 ilyen lazább dolog...

2)lehet, h szeret, de ő ezt egy nagyon fontos szónak tartja, amit nem mond akárkinek, és csak a megfelelő alkalomra vár, amikor olyan hangulata lesz, és kényszer nélkül mondja ki

3)nem szeret...így voltam az exemmel, én kimondtam neki, erre u.az volt a reakciója, mint a te pasidnak...2 hét múlva szakított is velem, aztán összejött 1 csajjal, akinek naponta mondogatta...csak közben velem azért még összejárt többször +csalni a csajt...aztán kiderült a dolog, a csaj totál kifordult önmagából.

az exem 1 évig bírta az őrült féltékenységi rohamait, aztán elhagyta, és visszamenekült hozzám.

most aztán mondja nekem 1000-rel, h szeret, de nemtom, higgyek-e neki.

2011. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi férfiak úgy érezzük, hogy a világ összes súlya és felelőssége ránk szakad abban a pillanatban, hogy kimondjuk.


Ehhez még társul az is, hogy sok nő azért mondja mert akar valamit.


Pl.


N: "Szeretsz?"

F: "Szeretlek"


A.)

N: "Emlékszel arra a táskára/gyűrűre/cipőre amit tegnap nézegettem?"


B.)

N: "Jaj de cukik ezek a büfizős kisbabák"


C.)

N: "Milyen aranyos ez az idős házaspár, biztos együtt öregedtek meg"


D.)

N: "Van valami amit el kéne mondanom..."

2011. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!