Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem a...

Valaki elmagyarázná nekem a PayPal használatát? Már több internetes oldalt is elolvastam, de a kérdésemre nem találtam választ. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kezdő vásárló vagyok az eBay-en, az első 2-3 terméket bankkártyával fizettem, de az utóbbi 4-et már PayPal-al rendeltem meg. Az a problémám, hogy nem tudom hogyan kell a PayPal-os számláról továbbutalni a pénzt az eladónak. Kaptam egy e-mailt a megrendeléskor, hogy levonták a pénzt a saját számlámról, de nem tudom, hogy rögtön az eladónak ment a pénz, vagy a közös számlára utalta, és onnan hogyan kell továbbküldeni :(

2016. ápr. 17. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.A pénz a PayPal- nál van.Ha leigazolod az áru átvételét akkor utalják az eladónak.
2016. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha levonták a pénzt akkor fizettél az eladónak. Ennyi, nem kell mást tenni.
2016. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ^^
2016. ápr. 17. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/channel/UCvn0p9PaBUzma6bsCWPX4dQ/vid..


Nézd végig, de tényleg végig, és mindent fogsz tudni. A rendeléstől a megérkezésig, a fizetéstől a regisztrációig, mindent bemutat. Szánd rá az időt!

2016. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segített :)
2016. ápr. 26. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!