Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtartani a...

Hogyan tudnám megtartani a súlyom, vagy csak pár kg-ot fogyni úgy, hogy minden este 30 percet tornázok, meg rendesen eszek mindent?

Figyelt kérdés
De persze nem egész nap mindet összeeszek,mert a suliban is reggelizek(egy szendvics),utána fél 2 körül megint eszek egy szendvicset,utána pedig 3 körül haza jövök és eszek főtt kaját. Aztán olyan 5 körül megint eszek valamit és még este valamikor,de 8 után már nem, meg torna előtt szoktam enni,de a torna attól függ,hogy mikor végzek el mindennel. Amúgy a szendvicsbe csak sajtot és salátát, meg uborkát szoktam tenni barnazsemlével,szóval nem mondhatni nagy kalóriának szerintem. Szóval szeretném a véleményeteket kérni,hogy hogy így jó lesz-e vagy egyek mást,vagy akármi.. Ja és a folyadékkal úgy állok,hogy 4-ig csak egy fél literes üvegből megiszom a vizet,mert nincs is idő,meg nem is vagyok szomjas. De este tanuláskor szoktam sokat inni.lány vagyok 14 éves 164 cm,54 kg.
2016. jan. 16. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!