Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj az ha kapcsolatban vagyok,...

Baj az ha kapcsolatban vagyok, de azért igyekszem másoknak is tetszeni?

Figyelt kérdés

Jelenleg komoly kapcsolatban élek, de sok olyan ruhám van amik elég kihívóak viszont nagyon szeretem őket. Ezek a ruhák leginkább dekoltált felsők és szűk, testre simuló nadrágok(leginkább ez utóbbihoz ragaszkodom). Szeretek csinos lenni és tetszeni másoknak, még akkor is ha éppen van barátom:)

Neki nem tetszik,hogy emberek fordulnak meg utánam az utcán, én viszont nem fogom kidobni a fél ruhatáram emiatt...szóval ezzel a vitával sosem jutunk előre és mindig előkerül:(

Vélemény?

20/L



2016. ápr. 19. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor ismerkedtetek, akkor is látta, hogy így öltözöl. Mitől változnál meg?

Viszont cserébe a kihívó ruhákat használd akkor, ha vele mész, a szolidabbakat akkor, ha egyedül.

2016. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi mindig azt a taktikat vetjuk be ha nem oldodik meg egy vita h belekepzeljuk magunkat a masik helyebe..

SZÓVAL! TE, hogyan erezned magad fordirva? Tetszene ez neked? Nem aggodnal? Nem piszkalna a gondolat? Legalabb akkor legyel szolid ha nem vagy vele!

2016. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Pont ugyanebben a cipőben járok mint te.. Az elsőnek igaza van, ha előtte is így öltözködtél,így ismert meg, akkor nem vagy köteles ezen változtatni!
2016. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pontosan.

De annyit viszont illik megtenni, hogy amikor egyedül van, akkor szolidabb. A párkapcsolat változásokat is jelent, amit el kell fogadni.

Beszéljétek is ezt meg egymással.

2016. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ennyi erovel HA ugy ismerte meg h kozben mas fiukkal is ismerkedett..akkor ezen ne valtoztasson a kapcsolat miatt? Az oltozkodesbe vetett energiat HA fontos lenne a kapcsolata akkor abba aldozna bele.:) nem hinnem h ez hu de komoly kapcsolat ha annyira bantja a lelked h masoknak nem akarja h mutogasd magad.

Szerintem gondolkozz el h neked kell.e ez.vagy inkabb mutogatnad magad es pasiznal, buliznal...stb..

Es lehet lepontoznI,mert kimondtam!

2016. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az utolsóval nem értek egyet. Valószínüleg férfi vagy (nem bántásból mondom), így neked nem jelent olyan sokat az öltözködés, mint egy nőnek... A stílust nem olyan könnyű megváltoztatni, ha valaki nőcis ruhákhoz van szokva, akár depresszióba is sodorhatja, ha hírtelen apácaként kell megjelenjen... Mindenki öltözzön úgy ahogy szeretne, nem ezen múlik, hogy mennyire hűséges, hanem a tettein!
2016. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21eves nő vagyok mellesleg csinos , de szolidan. A kevesebb neha tobb, aki annyit edz magaert mint pl en (nem nagykepuseg) Annak nem kell magassarku es feszulos miniruha hogy eszrevegyek.:)
2016. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is sokat eddzem, és én is nagyon csinos vagyok(részemről sem nagyképűség), mégis szeretek csinosan öltözni. Ez már más kérdés, kinek mi tetszik. Ha a Kedves Kérdezőnek is a csinos ruhák tetszenek, ő is öltözködhessen nyugodtan úgy, ahogy neki jól esik, és ebbe ne szóljon bele a párja! Neked se esne jól, ha a párod azt mondaná, márpedig holnaptól magassarkút, és mélyen dekoltált polót hordassz, nemde?
2016. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Enis szeretek csinosan oltozni de tudom hogyan illik mellette es nelkule. Itt nem arrol irtam hogy ne hordja csak vegye kissé szolidabbra ha nincs vele.

Tanuld meg h mindenkinek mas a velemenye es ez az oldal tele van emberekkel. Azert mert nekem 100% ban nem egyezik a nezetem a tieddel, attol az meg nem rossz. Es szerintem en nem kritizaltam senki valaszat, a szabalyzatban is all valamI..

Ne masok valaszat kritizald. Szoval megkoszonnem ha nem velem foglalkoznal.

2016. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sajnálom, ha kritizálásnak érezted a véleményem, nem annak szántam. Természetesen neked is meg lehet a véleményed, mint bárki másnak!
2016. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!