Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tavaly kitűnő tanuló voltam,...

Tavaly kitűnő tanuló voltam, és most félek attól, hogy négyes leszek informatikából! Hogyan gyűrjem le a rettegést?

Figyelt kérdés
Most 4,67 az átlagom,de van még 2 weblapkészítéses feladatom amik még nincsenek leosztályozva,és úgy érzem nem sikerült jól.Mit csináljak?

2016. ápr. 23. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
miért baj a 4? az egy jó osztályzat...
2016. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ertem az elso valaszonlot. Ha neked fontos h kituno legyel akkor ne kritizaljon. Szerintem vardd meg az eredmenyeidet es ha negyesre allsz kerdd meg h hadd csinalhass valami plusz feladatot!
2016. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kritizáltam, csupán megkérdeztem miért baj a 4...
2016. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

12 éven / 24 féléven keresztül kitűnő voltam (5-ös mindig mindenből), érettségin pedig 4-est kaptam informatikából.


Alig egy félév múlva úgy örültem a kettesnek az egyik egyetemi vizsgámon, mint ötösnek se máskor.

---

Ha már leadtad a feladatokat, semmit. Próbálj meg lazulni, és akár elfogadni azt is, hogy 4-es leszel.

De biztos jó lesz amúgy.

2016. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!