Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felmondtam - a többi lent. (?...

Felmondtam - a többi lent. (? - ez csak azért van itt, mert másképp nem fogadja el a kérdést a rendszer :D)

Figyelt kérdés
Ma felmondtam és ugye van ez a felmondási idő, ami nálam 30 napos. Na most viszont édesanyámnak a héten kell egy igazolás tőlem a munkanélküliből, hogy jelenleg nincs jövedelmem - a lakás támogatás beadása miatt kell neki. A kérdésem annyi lenne, hogy fognak adni igazolást? Nem igazán tudom, hogy ez a felmondási idő alatt lehetséges-e.
2016. ápr. 25. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Előbb le kell számolnod a munkahelyeden, azt meg csak a felmondási idő lejárta után tudsz.

A kapott papírokkal be kell menni a Munkaügyi Központba és regisztrálni magad, igazolást csak azután kapsz.

2016. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!