Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék elmenni szórakozni,...

Szeretnék elmenni szórakozni, de sajnos nincs aki eljönne velem. Ti elmertek menni egyedül?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nagyon sok velem egyidős kollégám, barátnőm gyereket szült, férjhez ment. Főiskolára járok, de levelezőre és ott is mindenkinek van már családja/párja, munkája, dolga. Kérdeztem már egy pár embert a suliból, mindenki antiszociális vagy nincs ideje ilyesmire. Nekem lenne igényem is és időm is, kulturált szórakozásra. Legyen szó teázásról, vagy akár egy esti sörözésről, azt sem bánom ha focimeccs megy épp. Nyitott vagyok mindenre, csak a mértéktelen piálásra nem, mégsem akar velem senki eljönni egyet "mulatni". Egyedül mennyire veszélyes elmenni, hogyan kell egyedül elmenni? Üljek a bárpult mellé mint valami "Pasivadászó" és nézzem kik rendelnek hátha leszólít valaki? Valaki szokott egyáltalán egyedül menni? Valami ötlet mit tehetnék? (Teázóba, igen eltudok menni egyedül is, de most mégiscsak arról lenne szó, hogy lány létemre egyedül, hogyan szórakozzak)

25/n



2016. ápr. 26. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem csatlakozol valami új társasághoz? Menjél el zumbázni, vagy tánctanfolyamra, vagy bármi másra, ami érdekel. Ott lehet ismerkedni.
2016. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés az, hogy tényleg csak a szórakozás a célod, vagy partnert is keresnél közben. Bárpultnál ülve valószínűleg fogod kapni a mocskos ajánlatokat rendesen. Ha inkább a kulturált szórakozás a cél, akkor talán a tömegrendezvények hasznosabbak.
2016. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!