Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 21 éves Pesti csaj vagyok....

21 éves Pesti csaj vagyok. Sajnos az utazgatások miatt idővel lemorzsolódtak a régi barátaim, és most eléggé egyedül érzem magam. Van még valaki hasonló helyzetben? Mert akkor annak szívesen várom levelét.

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen társaságra vágysz...csak fiúkra vagy lányokéra is?
2009. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia.

én 20 vagyok,én nemrég költözte bp-re ezért nincsenek még barátaim. ha gondolod írj privit

2009. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van barátom, ezért inkább csak lányokéra...:)
2009. nov. 4. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Első válaszoló vagyok:)

Örülök, hogy azt írtad, inkább lányokkal barátkoznál.Nekem sincsenek barátnőim, de szívesen ismerkednék. 19 éves lány vagyok, csak sajnos nem pesti... Ha gondolod írj privit..:)

Üdv.:D

2009. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Látom elég régen írtad már ezt, én most vagyok 20 de én is így jártam! Költözés aztán egyedüllét... Ha gondolod írj, ha még mindig jó lenne valaki:)

2011. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!