Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mélygarázs plafonjába akarok...

Stevy kérdése:

Mélygarázs plafonjába akarok fúrni ami beton. Hogyan bizonyosodhatok meg róla, hogy nem fúrók bele se vezetékbe se semmibe?

Figyelt kérdés
Boxzsákot akarok felfüggeszteni egy mélygarázs pincéjébe. A konzolt 4 csavar fogja amelyeket ki akarok fúrni én magam. Aztán bele tipli, csavar és kész is. A kérdés csak az, hogy hogyan bizonyosodhatok meg róla, hogy nem fúrok bele semmibe? Mivel mélygarázs ezért gondolom a plafon vastagsága elég nagy, bőven több lehet mint fél méter. Most ha én fúrok kb. 8-10 centi lyukat elég lehetetlen, hogy bármit is elfúrjak nem? A szennyvíz cső az máshol megy mivel azt látom. Szerintetek?
2016. máj. 5. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A vezetékeket az a tervrajz tartalmazza, amit az építést engedélyező hivatal megtartott magának, illetve az épület tulajdonosának a birtokában is kellene ilyennek lenni.
2018. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Ha meg is szerzed a tervrajzot, akkor is ajánlom, hogy hívd ki a vízművet, villanyművet, gázművet, telefonosokat stb, stb, akiknek van erre műszerük, amivel pontosan meghatározzák a vezetékük helyét. Szakembereknek is van ilyen műszere.
2018. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!