Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz hogy...

Szerintetek nagyon gáz hogy 14 évesen minden hétvégén holt részeg vagyok? (lany)

Figyelt kérdés
Általában éjszakánként soha nem vagyok otthon. Mindig elmegyek a barátaimmal bulizni-inni-cigizni és az esték mindig túl jól sikerülnek.😂 szerintetek ez nagyon GÁZ?
2016. máj. 13. 22:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nem szégyeled magad?
2016. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem szégyenlem magam...kéne?😊

Hogy nekem miért jó? Nemtudom. Szokrakozás képpen csinálom...

2016. máj. 14. 20:21
 13/23 anonim válasza:
100%
én ezzel nem büszkélkednék így.szerinted ez menő? 14évessn 10kor az ágyban a helyed! lehet azt gondolod,hogy ez nagyon menő,és keménynek hisznek az emberek stb,de hidd el,csak szánalmat keltesz bennük.ez a viselkedés 15,16,17,18,19,20 évesen is ciki! most meg itt keménykedsz gyakori kérdéseken...hívd inkább fel magadra a figyelmet a jó tanulmányi/sport eredményekkel,vagy a jó magaviseleteddel,és ne ezzel.
2016. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13as...

Keménykedek?

Gratulálok.

Neked ebből ez jött le?

Ülj le egyes!😂


Azért csinálom mert menő?

Rohadtul nem!

Elmondom neked hogy a barátaim ezt nem tartják szánalmasnak mert ők is minden hétvégén velem együtt buliznak és isznak. Mielőtt őket is leszólod, idősebbek nálam. Egy annyi idős sincs több mint én. Csak 15 felett!!

2016. máj. 15. 08:22
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azért csinálom mert menő?

Rohadtul nem!

Elmondom neked hogy a barátaim ezt nem tartják szánalmasnak mert ők is minden hétvégén velem együtt buliznak és isznak."


- Tehát ők is hülyék, Te meg hülyék közt töltöd a péntek/szombat estéidet.


"Mielőtt őket is leszólod, idősebbek nálam. Egy annyi idős sincs több mint én. Csak 15 felett!!"


- Mind 15 felett?! Nahát, meglett férfiak mint! Hány tartja el magát közölük? Hányan dolgoznak és tesznek félre a jövőjükre?

A tény, hogy idősebb létükre egy 14 évessel együtt iszogatnak, csak még szánalmasabbá teszi őket. Egy érett ember nem mérgez egy gyereket.

2016. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen kikel iszol, akkoris nagyon gáz vagy
2016. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Van amelyik eltartja magát igen. Van amelyik 20 éves mégis együtt iszunk. Az igaz barátok ott vannak mellettünk JÓBAN/ROSSZBAN. Sőt. És még van egy nővérem is és ő már 17 éves szóval...amúgy meg 9-10 éves korom óta visznek magukkal inni meg cigizni...de Mielőtt kérdeznétek...4es 5os tanuló vagyok szval ez az egész nem megy a tanulás rovására😉
2016. máj. 15. 11:00
 18/23 anonim ***** válasza:

"Az igaz barátok ott vannak mellettünk JÓBAN/ROSSZBAN"


- Ott vannak velünk a rosszban, és nem belevisznek minket.

De most mit győzködsz minekt azzal, hogy hány hülye vesz téged körül? Még egyszer: őket minősíti ez az egész.

2016. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem ,téleg ennyire hülye vagy?
2016. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Ez nagyon, nagyon gáz.
2016. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!