Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz hogy...

Szerintetek nagyon gáz hogy 14 évesen minden hétvégén holt részeg vagyok? (lany)

Figyelt kérdés
Általában éjszakánként soha nem vagyok otthon. Mindig elmegyek a barátaimmal bulizni-inni-cigizni és az esték mindig túl jól sikerülnek.😂 szerintetek ez nagyon GÁZ?
2016. máj. 13. 22:22
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Hát ldes tündér bogaraam ... hol is kezdhetném ..?! Ha én lettem volna ilyen mint te 14 évesen anyám ugy b@.zott volna képen ,hogy a fal adja a másikat ... neharagudj valóban nem vagyok sokkal idösebb sem nálad sem az értelmes nővérednél de pont a te faajtád az aki rontja az idösebbek szorakozását. Értem ez alatt azt ,hogy a te fajta én vagyok a ki vagyok mi vagyok kis 14 éves rázza magát a discobaa ( természetesen a legotvarabb helyen mert máshova nem engedik be ) és utána nézhetem azt ahogyan mocsok részegen vergödik 10 fiu társaságába ... a barátaidra meg csak annyit .. ,neked még a legjobb barátodnak veled egy idösnek kéne lennie .. oké nekem is idösebb barátaim vannak ... nem is kicsit .. csak nem mindegy a kis 14 éved ... ők is büszkék lehetnek magukra .. 20 éves fejjel eszembe nem jutna 14 évesekkel leülni INNI max egy kis colat.. de azt is félve ... 20\L
2016. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az is érdekes, hogy ezt nem veszik észre a szülők!

Elég erős komplexusok tudnak ebből kialakulni, ha ennyire magára van hagyva egy gyerek.

2016. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Hagyjatok maar ha neki ez jo hadd csinalja,a kis hulye kolyok fejevel most ugyse lehet beszelni meg:)

A kislánynak aki feltette a kérdést üzenem, picur ha jol esik a cigi dohanyozz,ha jol esik az alkohol mert a hatalmas problemaidra az az egyetlen megoldas akkor igyal, menj bulizni ha jol esik.:)

De a kerdesedre valaszolva pici lany-mert ugye azt kerdezted mindez gaz e egy 14 eves kislanynak-attol fugg. Nyilvan a te tarsasagodnal ez krv@ meno akkor ha ezt nezzuk nem gaz:) Ha azt nezzuk hogy 25 evesen megfogsz halni akkor ja lehet nem ez e legidealisabb megoldas neked picur.

De tedd amit jonak latsz, es azt is fogod hiszen meg gyerek vagy aki nem erzekeli a tettei sulyat.

2016. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!