Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színész akarok lenni. Többi...

Színész akarok lenni. Többi lent! Szerintetek tényleg lehet hozzá tehetségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7.osztályos vagyok, és már most gondolkodok hogy minek szeretnék tanulni! A színész szakma tetszik eddig a legjobban a érdeklődési körömben! AZ iskolától járok színházba és ma is voltam egy előadáson (Kőszívű ember fiai) és kicsit más előadás volt mint amik eddig voltak ugyanis, a nézőket is belevonták. Épp egy tüntetéses rész jött és mondák, hogy aki akar menjen fel a színpadra mert "kevesen" vannak! Én egyből mentem mert kiakartam próbálni milyen a színpadon állni és amikor a közönséget néztem ahogy nézik az előadást olyan varázslatos volt hogy akkor eldöntöttem, hogy én tényleg színész szeretnék lenni!

Ui.: értelmes válaszokat légyszi!



2016. máj. 18. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd, valaki, akinek tudatos céljai vannak! Fogalmam sincs, mennyire van hozzá tehetséged, mivel semmi ilyesmi információt nem mondtál, de ahogy látom akaraterőd az van, és ez nagy érték manapság. :) Akármi is lesz, ha valamit nagyon szeretnél, ne add fel! ^^
2016. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves első válaszoló :) igen tudom nem írtam semmi olyat amiből megtudjátok hogy van-e tehetségem! De ha ez számít akkor nagycsoportos óvodás koromban egyedül kiálltam egy kultúrház színpadjára ahol az egész falu ott volt és egyedül elénekeltem egy karácsonyi dalt :D
2016. máj. 18. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A színészet hivatás elvileg, de ha szakmának tartod, légy benne a legjobb!
2016. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!