Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiégés, depresszió vagy más...

Kiégés, depresszió vagy más ez mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek Egy 26 éves férfi vagyok és az lenne a probléma, hogy tavaly nyár elején volt egy epilepsziás rohamom a munkahelyemen sajna 24/12 sok volt illetve a mellet végző plusz munkáim és kórházba is kerültem majd 1 hónapig és alapos vizsgálatok után agy ér duzzasztatott állapítottak meg a fent említett okok véget. Szedek is egy fajta gyógyszert a Tegretol 200mg (váltani nem szeretnék mert ezt ennél vannak rosszabb gyógyszerek is) de az elején sokat aludtam tőle illetve mostanság veszem észre bágyad vagyok, reggel alig tudok felkelni az ágyból még mielőtt hajnali 4 kor pattantam az ágyból. Egyre nehezebb és sokszor az élet kedvem is elmegy igaz van egy állásom de az nem annyira fizet meg mint az előző és megbecsülve sem érzem magam benne. Egyre nehéznek érzem az élet súlyát ám rám nehezedik, és nem éreztem az előtt ilyet. A jogsi rövid távú elvétele is le sújtott mert mi felénk szinte az nyújtja a szabadságot és a megélhetést (egy kis falúban lakom) kis hazánk egyik legelmaradtabb régiójában szerintem Borsodban . Nem tudom hogy keveredjek ki ebből a gödörből, és szürke esős állapotból. Ha tudnátok valamilyen segítséget vagy tanácsot adni azt megköszönném. Megélhetés kapcsán is hogy mibe lehetne vágni amivel némi plusz keresethez jutnák illetve eltudnám magamat és a családomat tartani. A segítségeteket előre is köszönöm.

2016. máj. 26. 13:19
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
Szerintem beszélj az orvosoddal. Lehet, hogy a gyógyszered mellékhatása a "depresszív" hangulat.
2016. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egészségi állapotod megengedi, szerintem kezdj el rendszeresen sportolni. Úszás, futás, bármi. Vagy ha más nem akkor hosszabb séták a friss levegőn. Rengeteg kutatás bizonyítja, hogy a mozgás nem csak a fizikai hanem a mentális egészségre, érzelmeidre is kihat. Depresszióból is kigyógíthat.


Viszont tényleg beszélj az orvosoddal, a gyógyszerről is és a sportról is.


Sok sikert!

2016. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megfogadom a tanácsokat !
2016. jún. 7. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!