Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kiadó olvasta néhány...

Egy kiadó olvasta néhány könyvemet, amiket a tanárom adott oda nekik mert tetszett neki. Azt akarják hogy a nyáron írjak egy olyan regényt, vagy valamit amit azt akarok hogy kiadjanak, mert azonnal megtennék. Kérdés: téma esetleg?

Figyelt kérdés
Nagyonnagyonagyon sokat szoktam olvasni amit néhány tanárom dícsér vagy éppen ellenzi. Az irodalomtanárom érdekes pasas, ha ő eldönt valamit az úgy van, és önkényesen beszolgáltatta néhány nagy terjedelműre sikerült iskolai feladatot (volt ami kb a 20-50 oldalt is elérte:/), mert azokat ő imádta elvileg. És rajta keresztül levélben értesítettek hogy "boldogak lennének ha egy ilyen író könyvei gazdagítanák a könyvesboltok polcait , és legyek szíves valamit írni nekik amit aztán ki is adnának". A gind azzal van hogy minden elfogatható téma ami eszembe jutott valamilyen párhuzamba kerülne vagy egy kedvenc könyvemmel vagy egy kedvenc filmemmel, vagy egy iskolai incidensek amit bizony nem szivesen irok bele egy könyvbe. Vagy valami útinapló félére gondoltam, vagy valami misztikusra, és ha egyik sem jó, akkor marad a horrorisztikus amit lehet hogy imádnék írni viszont valódzínű hogy olyan véresre sikeredne hogy mindenki aki elolvassa az ismerőseim közül nagyot nézne hogy én ilyet higyan és miért írok. Az ötleteket válaszokat nagyon köszönöm így előre is (csak normálisakat!) :)

2016. máj. 31. 19:14
 1/8 anonim válasza:
nem ismerlek de miért nem írod le az élettörténeted pl:szerelmek,barátok,család.Bármi csak légy őszinte a könyvbe mert engem(hangsúlyozom engem ) az olyan könyvek fognak meg amik őszinték és nem műk
2016. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ilyesmire, de sajnos be kellett látnom hogy a könyveken kívül semmi érdekes nincs az életemben: barátaim nincsenek, pasim meg asztán jóhogy nincs, nem is volt még (igen, ezzel sokat szoltak piszkálni), igazából szerelmes sem voltam még soha. Egy kis lakásban élünk Budapesten, a családom meg a macskám, nem szoktunk utazni, nem is voltam még szinte sehol, ha nem hazudok bele egy óriásit, akkor semmi érdekes nem lesz a könyvben :(
2016. máj. 31. 21:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak ugy mellékesen : 16/L
2016. máj. 31. 21:31
 4/8 anonim válasza:
Értem át érzem ugyan így vagyok:(De akkor írj erről h milyen így az élet azt is leírhatod h egy könyv kiadó felkért meg stb...És arról áradni fog az őszinteség(mellékesen én tuti elolvasnám:))
2016. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozom vele... Majd sikerül ahogy sikerül.Köszonöm:)
2016. jún. 1. 18:09
 6/8 anonim válasza:
szívesen várom hogy kijöjjön
2016. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvastam a leírásban, hogy élveznéd, ha horrort írhatnál, csak tartasz attól, hogy az ismerőseid furán néznének rád. Mint amatőr író, azt tanácsolom, hogy azt írd, amit te magad is szeretsz. Ha véres, gyilkolászós pszichothrillert szeretnél írni, hát rajta! Az olvasók is jobban szeretik azokat a könyveket, amiket az író élvezettel írt. Csak azok véleményével törődj, akik valóban értenek az irodalomhoz, és nem csak a Twilight és társai féle könyvekhez, hanem úgy általánosságban. Ha a kiadó felajánl neked egy szerződést, bizonyosan nagy tehetség vagy, az ilyet kár lenne eltékozolni. Sok sikert kívánok!


15/L

2016. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval a lényeg az h élvezd amiről írsz
2016. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!