Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van ötlete arra, hogy...

Kinek van ötlete arra, hogy hogyan kezeljem ezt az ultraciki extrémgáz helyzetet?

Figyelt kérdés
Tegnap haveromnál aludtam, már készültünk a lefekvéshez mikor rámjött a f*sás, elmentem, erre amikor végzek és törölném, kilyukad a WC papír és olyan lett 2 ujjam, a szőrzetről nem is beszélve... Haveromnak feltűnt a dolog valahogyan, mondtam neki elmegyek mégegyszer tusolni, kértem haveromtól törülközőt (ezen nagy hangsúly van, hogy haveromé volt a törülköző!) Mosakszom a kádba, már azt hinném hogy végeztem, törülköztem, mikor feltűnt a törülközőn néhány halványabb barna folt... Na mondom úristen, most mit csináljak? Visszamentem a kádba, lemostam alaposan, másodszorra már rendben volt. De mondom a törülközővel mit kezdjek? Megpróbáltam elsunnyogni a dolgot, és összehajtottam, gondolván hogy haverom nem fogja majd észrevenni. Erre másnap délután mikor hazaértem láttam hogy írt facebookon, és számonkérte rajtam a törülközőt. Persze letagadtam, és azt mondtam hogy nem tudtam róla, hiszen kb. ez a világ legextrémebb gázhelyzete. Mit csináljak most? Ha valakivel hasonló előfordult volna, mit tett? Vélemények/Tapasztalatok? (otthon unatkozó trollkodók, beszólók kérem messzire kerüljenek!!!)

2016. jún. 1. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Áh, hipozd ki vagy vald be. Az öszinteség nagy erény.
2016. jún. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a haverod, miért nem mondtad el hogy szarul vagy? Ha tényleg jóban vagy vele szerintem megérti...
2016. jún. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond el vagy hazudd el hogy beleesett a kádba és ezért ilyen-feltéve, ha nem szaros-.Ha olyan, akkor bizony nutella volt. ;)
2016. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!