Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha betépek és becsukom a...

Ha betépek és becsukom a szemem, ilyen szines formákat látok amik mozognak. :D nagyon érdekes, veletek volt már ilyen ha betéptek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 13:46
 1/9 anonim válasza:
71%
Aggodalomra semmi ok! A rendőrség és a titkosszolgálatok már nyomoznak az ügyben :)
2016. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Tök jó lehet;de még Sosem téptem be és nem is fogok he he 😃
2016. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugyan már..:) nem tudom miért kell ilyet ide irni.:) ez csak egy kérdes volt,mivel ha hoszed ha nem rengetegen fűveznek,ha legális ha nem..és nem csak Magyaroroszágon hanem az egész világban..
2016. jún. 5. 14:04
 4/9 A kérdező kommentje:
2ik,hát jó,csak fura :) én se csináltam sokszor :D de nemis fogok nagyon,mert drága dolog..nemis szeretnéd kiprobálni?
2016. jún. 5. 14:05
 5/9 anonim válasza:
31%
Embert is rengetegen ölnek. Ettől már természetes is?
2016. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehogy..ez sem természetes,de nem kell elitélni..Orvosira járok,tudom mit tesz a marihuána,és azt tapasztalom hogy nem káros..:)
2016. jún. 5. 14:10
 7/9 anonim válasza:
Neem én hülye vaagyok anélkül is 😁 Meg túl jó kislány vagyok hozzá. (2es vtam)
2016. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt egyébként én betépés nélkül is tapasztalom. Fénybe kell nézni előtte, és becsukod a szemed, akkor sok színes pöttyöt látsz :D


Egyébként betépéskor én semmi ilyesmit nem láttam. Mondjuk, az is igaz, hogy az utóbbi pár füvezésemkor nem igazán éreztem semmit, és csak pislogtam, mint hal a szatyorban, hogy a többiek miért álltak be ugyanattól a spanglitól, amitől nekem nem jött össze semmilyen módosult tudatállapot.

2016. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ahogy a 8# is írta, nem kell hozzá fű.

[link]

2016. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!