Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember útját több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember útját több alkalommal is keresztezi érdekes módon a sors, akkor szetintetek annak oka van?

Figyelt kérdés
Van valaki akit évek óta ismerek,és egy véletlen folytán elkezdtünk levelezni,évekkel ezelőtt tanácsot is adott nekem egy pasival kapcsolatban. Akkor nem tudtam,hogy ő az mikor ezeket a leveleket váltottuk. Sokáig nem beszéltünk majd a nyáron újra elkezdtünk levelezni és akkor derült ki,hogy ki is ő valójában.

2016. márc. 22. 11:11
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem csak szimplán rohadt kicsi ez az ország. Én felnőttem X városban. Azóta eltelt 5 év, már rég máshol élek, mert messze akartam még a megyétől is kerülni, és az ország túl felén is kb. a régi arcokkal, sőt, a saját szomszédnénimmel találkozok!!!!


Egyszerűen olyan ez ország, hogy akárhová megyek mindig van alaki, valahol aki megtalál a múltból. Költözhetek én bárhova.

2016. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy van, vagy nincs. És ha van, akkor ez lehet pozitív, vagy negatív is. Mindenesetre én a sors ezen oldalát már nem annyira szeretem...

Fiatal koromban (mondhatni még tini voltam) randiztam egy pasival. Idősebb volt nálam vagy 6-7 évvel, igazi nőcsábász, imádták a lányok, nők, csajok. Az az igazi aki mindenkinek kell. Úgy éreztem bele vagyok zúgva. Randi, vacsi. Aztán nem lett semmi. Gondolom túl fiatalnak tartott magához és a randi sem változtatott a véleményén.

Majd évekkel később ismét a nagy véletlennek köszönhetően beszélgetni kezdtünk neten. Ő is, én is változtunk. Sokkal jobban nézett ki, ő volt az én álom férfim. Belsőre pedig...Az az igazi egy hullámhossz. Randi, furcsa volt, de izgalmas és szuper. Imádtam. Össze is jöttünk. Fordult a kocka, belémzúgott. Féltékenykedett, aztán minden kezdett betegesség válni. Majd odáig jutottunk hogy előttem kezdte felvágni az ereit éjjel 3-kor mert haza akartam menni, mert féltem a kirohanásai miatt. Egyik pillanatban üvöltött, a másikban könyörgött. Szétverte a szobát, elővette a kést. És ha ő meghal, akkor tudjam, hogy az az én lelkemen szárad majd. Hajszálon és a lélekjelenlétemen múlt, hogy élve kijöttem a lakásból hajnal 6-kor. Igaz hosszú lett a kommentem, de a lényeg, hogy én megtanultam, hogyha egyszer el kellett válunk vagy nem passzolt valami, akkor azt évek múltán sem kell erőltetni.

2016. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

#2


Ez az eredménye, ha a cuki pofika meg a vékonyan izmos alkat a prioritásaid.

2016. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, de örülök hogy a nők ilyen hülyeségeket is belelátnak a dolgokba, mert ezzel megkönnyítik a férfiak dolgát
2016. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Teljesen igazat adok neked 3-as. Tizenéves voltam. A második esetnél viszont rengeteget nyomott ám a latba hogy olyannyira egy rugóra járt az agyunk és imádtam vele beszélgetni hogy úgy gondoltam megér egy második próbát. Akármennyire is nehéz elfogadni, de ha nem olyan a személyisége amilyen volt a beszélgetéseink alkalmával, akkor sem megyek bele a folytatásba ha fizetnek.
2016. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Ezzel tudod mi a baj? Ha szép és jó a személyisége akkor folytatás. Ha ronda, de jó a személyisége akkor max. barát lesz. Max.

2016. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6#. HA a társadalom és a többség véleménye szerint szép nem?

Lehet más az ízlésem mint a többségnek. Nekem pl. Brad Pitt nem jön be.

Amit leírtam, ott valóban olyan volt a srác hogy mindenki odavolt érte. De ha azt mondom volt olyan párom aki konkrétan külsőre b@sszu* hogy mondjam szépen, csúnyácska volt, de mégis párkapcsolat lett belőle mert olyan személyiség volt akit meg tudtam zabálni elhinnéd? Nem hiszem. Pedig volt ilyen. De bevallom szerelmes nem voltam. Mert ahhoz az kell hogy odalegyél minden porcikájáért. Külsőleg IS! De ez sajnálatos mód nem volt meg.

2016. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy igen.

Nem csak a többszöri találkozás, de minden ember azért van jelen az életünkben, hogy tanuljunk valamit. Róla és magunkról.

Senki nem mondja meg, hogy mi az, amit meg kell tanulnod, de ha nem teszed, úgyis újra az utadba akad. Ha nem is ugyanaz az ember, de ugyanaz a lecke. A többi rajtad múlik. :)

2016. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1 :D

Ismerős, én még Németben is találkoztam egy sráccal a szomszéd faluból! Durva volt :D

2016. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!