Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy akart tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy akart tőlem valamit? Mit gondoltok erről az érdekes esetről?

Figyelt kérdés

Néhány héttel ezelőtt történt, hogy az orvosi rendelőnél várakoztam és leült mellém egy szép lány. Sok üres hely volt a "hosszúpadokon", ennek ellenére szinte szorosan a mellettem lévő területet választotta. A szemem sarkából néha oldalra néztem, és láttam, hogy halvány mosollyal az arcán folyamatosan néz engem. Szégyellős, félénk típus vagyok, nagyon zavarba jöttem és elpirultam.

Velem szemben ült egy idős bácsi, akinek valószínűleg feltűnt ez a "jelenet", mert mosolyogva figyelt minket.

Nem sokkal később kijött a rendelőből egy fiatal nő, aki szerintem valószínűleg a mellettem ülő lány nővére lehetett. Leült mellé és beszélgetni kezdtek. Kivettem a szavaikból, hogy a beszédtéma a párkapcsolatok körül forgott.

Hamarosan behívott a háziorvosom. Miután végeztem és kimentem, leültem a padra átnézni a papírjaimat és várni a további leleteket. Kis idő múltán lezajlott ez a folyamat. Ekkor az orvosom újra behívta a szóban forgó lány nővérét. Én pedig elindultam a kijárat felé, de óvatosan hátranéztem, és láttam, ahogy az említett, fiatalabbik lány feltűnően, "szeretetteljes vigyorral" figyel/néz felém.

Hozzátenném, hogy amikor még megérkeztem, láttam az idősebb lányt, ahogy várakozik. Majdnem vele szemben ültem le.

Jó néhány perccel később érkezett meg a "főszereplő", amikor a (feltehetően) nővére bent volt.


Szívesen találkoznék, beszélgetnék a lánnyal. Mintha már láttam volna valamikor korábban, de nem vagyok biztos benne.


(Hamarosan) 23 éves fiú vagyok.


2016. márc. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
na ,fa sza .egy egész regényt leírsz ide de a helyszinen nem volt vér a cerkádba meghívni a lányt valami fertőtlenítőbe.most mit vársz ? hátha valaki kinyomozza és elviszi neked tálcán a kislányt?
2016. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

15:25

Igen, sajnos szégyellős vagyok, mint írtam.

Viszont egyelőre csak beszélgetnék vele. Nem vagyok "szexmániás".

2016. márc. 17. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad úgy érzed mintha láttad volna, lehet, hogy tényleg így volt és emlékezett rád, és valószínűleg tetszettél neki, a történeted alapján. Ha szégyenlős vagy is, a lány megtette az első lépést, neked fogadni kellett volna és beszélni vele, mert lehet nem találkozol vele többet, szóval legközelebb ha hasonló történik, és tetszik neked a lány, akkor mondogasd magadban azt, hogy a lehetőség elszáll, és mi van ha ő a nagy " Ő ". Az, hogy ha szóba elegyedtél volna vele, nem feltétlenül jelenti azt, hogy szexmániás vagy. Sok szerencsét!
2016. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17:25

Köszönöm a hasznos válaszod!

Inkább azt mondanám, hogy még soha sem láttam, de ugyanakkor éppen-éppen ismerősnek is tűnt. Lehet, hogy csak hasonlít az egyik távoli ismerősömre...

Az a gond, hogy nemcsak simán szégyenlős vagyok, hanem pszichésen is vannak problémáim.

Miért számít első lépésnek az, ha valaki majdnem mellém ül és mosolyogva néz?

Nagyon "ciki" lett volna mindenki előtt úgymond közelednem felé, megszólítanom... ezt éreztem akkor is.

Igazad van, valóban össze kellene szednem magam.

Egyébként, amikor megláttam, hogy jön felém, gyorsan félrekaptam a fejem. Esetleg ezért is felfigyelhetett rám?

2016. márc. 17. 19:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt még párkapcsolatom.
2016. márc. 17. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:

szociofóbiás vagy?

nem vagy vele egyedül, ettől a mentális betegségtől nagyon nehéz megszabadulni, már kb. 10 éve küzdök vele :(

visszatérve a témára, igen valószinüleg tetszettél neki hogyha annyira nézett meg mosolygott is.. jó lett volna legalább szóba elegyedni vele bármilyen témáról (nem feltétlenül ismerkedős szöveggel) és aztán lehet kialakult volna több is. ki tudja? máskor próbálj meg rákérdezni valami random dologra ami eszedbe jut hiszen miután a lány megadja a jeleket, a férfi az akinek kezdeményezni kell.

24N

2016. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

13:48

Jó lenne, ha "csak" szociofóbiás lennék, bár testileg sem vagyok egészséges (bélbetegség).

Tudom, hogy nekem kellene kezdeményeznem, de az említett pszichés okok miatt el sem tudtam volna képzelni, hogyan kezdjek neki, illetve már a gondolattól is elpirosodok.

Vannak pedig viszonylag komoly érdeklődési köreim, melyek akár jó beszédtémává is válhatnak.

Remélem, sikerül kigyógyulnod a szociofóbiából. :)

2016. márc. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!