Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha romokban az életem akkor...

Ha romokban az életem akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj bővebben ha lehet , árnyaltan vagy konkrétan .
2016. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
építsd fel magad,mást nem tehetsz.
2016. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem a hozzám legközelebb álló személy megtette sajnos 8 hónappal ezelőtt. Teljesen tönkre tette ezzel a környezetét! www.ongyilkossag.com Javaslom olvasd el. Egy valamit ne felejts: "Isten mindenkire annyit mér, amennyit elbír, egy fokkal sem többet! Ő adta az Életet, ő veheti el!"

Kitartás, borúra derü! Velem megtörtént ez a borzalom, ráadásul én találtam rá. Nincs olyan nap, hogy ne sírnék, de hiszem azt, hogy ezzel a tragédiával is célja volt a sorsnak velem... Bízom én is a legjobbakban, nem szabad feladni! Keresni kell azoknak az embereknek, családtagoknak, barátoknak a társaságát, akik közel állnak hozzánk és igen is kérni kell a segítségüket, mond el őszintén nekik, hogy bajban vagy!

Minden ember értékes, Te is! Ha már felfogtad, hogy romokban hever az életed, akkor az már az első lépés a kilábalásból, mert akarod!

2016. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Építkezz!
2016. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 válaszoló

az hogy semmit se sikerült elérnem, semmit se tudok elérni, szerencsétlen vagyok és csak rossz tulajdonságaim vannak

2016. jún. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!