Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha választanotok kéne akkor...

Ha választanotok kéne akkor kövérek lennétek vagy anorexiás?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Anorexiás.
2016. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kövérség relatív. Az anorexia egy súlyos betegség, mely kezelés nélkül biztosan halálhoz vezet. Szóval előbbi.
2016. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Inkább kövér, imádom a jó kajákat.
2016. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kövér. Még relatíve nagy túlsúlynál is kicsi bármi rossz esélye. Anorexia esetében kezdettől ott van a szédülés, hányás, hányinger, erőtlenség stb. Kövérként még lehet normális életet élni, még akár sportolhatunk is, anorexiásként nem.
2016. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én anorexiás. De szerintem így is kövér vagyok.

Az előzőnek azonban igaza van, egy anorexiás nem élhet teljes életet. :(

2016. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

anorexiás

hízni amúgy is nagyobb fun, mint fogyni

2016. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kövér. Az anorexia súlyos mentális betegség. Soha de soha nem akarok újra mentális betegséget (volt depresszióm, meg egy kis szorongásos periódusom, épp elég volt az is)...Egy kövér embernek is vannak mentális problémái (hiszen az is evészavar, ha ész nélkül zabálsz, pl. stressz evés). De az még mindig lightosabb, mint az anorexia nervosa.
2016. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én anorexiás vagyok. És van, amikor nagyon szörnyen érzem magam az evési szokásaim miatt, de én úgy gondolom még így is, hogy sokkal jobb, mint kövérnek lenni.
2016. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Persze, hogy igy gondolod, mivel magad is beteg vagy...
2016. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én anorexiás voltam. egy hónapja gyógyultam ki. nagyon súlyos volt az állapotom. nagyon rosszul éreztem magam mindig. én inkább lennék duci. mert már most is híztam 6 kgot. de nagyon boldog vagyok, és hihetetlenül sok energiám van. egyébként az a legjobb ha eszünk amennyi jól esik, lehetőleg egészségesen, és sportolunk mellette.:)
2016. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!