Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt Borderline Személyiség...

Van itt Borderline Személyiség zavaros ember? Hogy birkóztok meg vele?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 18:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Kibírhatatlan a kín.
2016. jún. 11. 18:05
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem anyám az
2016. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van, amikor nem érzek semmit. Szó szerint semmit, mintha pszichopata lennék. Ez a legjobb.

Egy nap sokszor rámjönnek mindenféle érzések. Van, amikor ok nélkül dühös leszek, máskor sírni akarok. Ha zenét hallgatok, akkor vagy nagyon szomorú, vagy nagyon vidám leszek. Az érzések sokszor olyan erősek, mintha fájdalmat éreznék. Olyan, mintha görcsös, vagy éppen szúró fájdalom lenne, de nem testi, hanem lelki fájdalom. Mintha "fájna" a lelkem.

Sokszor azt sem tudom, ki vagyok, olyan, mintha a lelkem, személyiségem apró szilánkokra tört volna, sokszor teljesen ellentétes vonásaimat ismerem meg, mindegyik én vagyok, de a lelkem nincs egészben.

Nagyon rossz.

2016. júl. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!