Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki egyszerre Borderl...

Lehet valaki egyszerre Borderline személyiségzavaros és Bipoláris affektív zavaros?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
A személyiségzavarok "jó táptalajok" más pszichés betegség kifejlődéséhez. De az is lehet, hogy hangulati ingadozás maga a személyiségzavar tünete, szóval bonyolult. Az is lehet, hogy az orvos csak bekódolta a bipoláris zavart a kórlapon, ambuláns lapon, hogy felírhasson rá gyógyszert, mert személyiségzavarokra úgy tudom támogatottan nem lehet erre hatékony szereket felírni
2014. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy ostoba a pszichiátere.
2014. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
69%

mindenki mást mond.

- ismerek olyat, akit így diagnosztizáltak - mindkettővel

- az én pszichiáterem szerint majdnem ugyanaz a kettő

- viszont azt olvastam a borderline már egy kibővített

bipo, mert van még benne sok plusz rossz, ami a bipoba nincs.

- volt doki aki azt mondta nehéz szétválasztani, de vagy egyik, vagy másik

Az oké, egyik hangulatzavar,( bipo ) másik személyiségzavar, ( border ) de a borderbe már benne van a hangulatzavar, mint tünet.

A sokszínű válaszokból arra lehet következtetni hogy valószínűleg csak egy teljesen autentikus személy fog neked választ adni. - és az nem itt lesz...


Én személyesen úgy gondolom, hogy nem lehet kettő egyszerre.

2014. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!