Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv, harckocsizó szeretnék...

Üdv, harckocsizó szeretnék lenni a honvédségnél így 2016-ban van rá valamennyi esély?

Figyelt kérdés
Illetve az lenne még a kérdésem,hogy mivel szemüveges vagyok az mekkora hátrány,ha szemműtéttel javítanák akkor lehetne rá esély,hogy felvennének?

2016. jún. 15. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarországnak jelenleg kb. 40db "bevethető", inkább úgy mondom hogy állományból még nem kiírt harckocsija van. Szóval sok esély nincs, mert mire odajutsz, lehet már egy se lesz.

BTR az van sok, azt inkább lehet vezetni.

2016. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen nekem is ez volt a tervem, mármint én sima katonának mennék. Csakhogy nekem is szemműtét kéne , mert távolra szinte nemis látok :) . Csak az a gond hogy két szemre nem valami olcsó ez.. :( Hogy legyen egy kis pénzem rá muszály leszek majd a szakmámba dolgoznom, de lehet hogy addigra már felejtős lesz az érdeklődésem :/
2016. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a vàlaszokat,ha nem jönne össze be èrnèm màssal is,csak engem màr kis korom òta harckocsik fele hùzz a szìvem,meg nagyapàm is harckocsi parancsnok volt,szòval örülnèk ha össze jönne :)
2016. jún. 16. 00:29
 4/4 Waff ***** válasza:

A magyar honvédségnek NINCS harckocsija.Tehát harckocsizó tutira nem leszel. Vagyis harckocsizó posztot betölthetsz végül is,csak nem lesz mit vezetned.

Jelenleg csak papíron van néhány harckocsi a honvédéség kötelékében,de azok se mobilizálhatóak,lekonzerválva várják sorsukat néhány katonai garázs homályában.Talán 1 vagy 2 darab hatástalanított harckocsi van,ami be is indítható,ez-ezek kiképzési célokat szolgálnak.

2016. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!