Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gond hogy még...

Szerintetek ez gond hogy még nem mozdult meg a baba a pocakomban nektek mikor mozdult meg?

Figyelt kérdés
22-èves lány vagyok.Jelenleg lassan 4-hònapos terhes.Ès mèg nem èrzem hogy mozgolódna a baba a pocakomban.Ès kwzdek aggódni.Mivel azt mondják nègy hònapra körülbelül már meg kell hogy mozduljon.Az ultra hangon szèpen mozog csak èpp a pocakomba nem èrzem mèg a mozgását.Első gyerek ha ez számit.
2016. jún. 16. 17:55
 1/2 cikicakk válasza:
Ha 4 hónapos terhes vagy,az azt jelenti,hogy 16 hetes,ugye? Az első baba mozgását általában a 19-20. hét körül érzi meg a kismama! Ezt az is befolyásolja,hogy mekkora a súlyod.Eyy vékonyabb testalkatú terhes nő hamarabb észre veheti a magzatmozgást. Az első babánál ráadásul az első magzatmozgások hasonlítanak a bélmozgásra,annyira gyengén érezhető. Az ultrahang 4 hónaposan már kimutatja mozog-e a baba,csak te még nem érzed. Szerintem azért ne aggódj,mert van időd ahhoz,hogy megérezd a baba mozgását. Nekem az első fiam 19hetes volt mikor mozogni éreztem, a másodiknál már 17 hetesen éreztem.Igaz,hogy a második fiam jóval hosszabb és nehezebb is volt mint az első
2016. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen.
2016. jún. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!