Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek felmondjak?

Szerintetek felmondjak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és most nyáron dolgozom először. De egyszerűen utálom a munkám és már előző napon stresszelek, hogy mi lesz a munkán... A főnököm maximalista és szerintem nem szereti ahogy dolgozom. Próbálom magam nagyon odarakni, de érzem, hogy béna vagyok.. Jól jön ez a kis

pénz, de ez nem nekem való munka.... Anyukámma már beszétünk erről, azt momdta majd bele jövök.. De már olyan rég bele kellett volna jönnöm.. Szerintetek mondjak fel, vagy mit tegyek? Kérlek segítsetek..


2016. jún. 17. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem neked való, akkor igen. Rengeteg más munka közül választhatsz. Egyébként mi a feladatod?
2016. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta dolgozol? Ilyen könnyen ne add fel. A főnököd kifogásolta a munkádat? Egyébként mit kell dolgoznod? Hidd el, a " Nagybetűs Élet"-ben sem szereti mindenki a munkáját.
2016. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg azzal a mentalitással bemenni, hogy ha nem tetszik valami, azonnal elmehetsz onnan. Még akkor is, ha ez nem igaz. Rengeteget segít. Oldja a stresszt.


Nem kell elsőre tökéletesen végezned a munkádat. Senkinek sem megy elsőre hibátlanul a munka. Próbálj beszélni a főnököddel, hogy mondja meg őszintén, miben és hogyan változtassál. Sokszor nyomasztó, hogy a főnök vágja az arcokat, és érezteti a helytelenítését, de nem mondja meg, konkrétan mi a baj, hanem azt várja, hogy majd magadtól rájössz. Viszont így olyan érzés, mintha az egész személyeddel lenne gondja. Biztosan nem így van.


A "való életben"... A Te életed ugyanolyan valódi, mint a felnőtteké :-)

2016. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!