Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz hogy engem...

Szerintetek gáz hogy engem hidegen hagy a foci? és hogy nyernek e magyarok vagy sem. Mindenki szurkol én a tv-t se kapcsoltam be.

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 08:59
 1/7 anonim válasza:
Szerintem,nem.Mindenki mást szeret.Elvégre nem vagyunk egyformák.Engem sem nagyon érdekel tulajdonképpen és nem is hinném,hogy fog.Nem baj,ha kicsit kitűnsz a sok ember közül.
2016. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem sem izgat túlzottan. Csak a végeredményt kérdezem meg, maga a mérkőzés nem érdekel nagyon. Amúgy nem, lehet, hogy téged más érdekel, ami az ismerőseidet nem.
2016. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elhiszed, hogy rajtad kívül még egy csomó ember van akit nem érdekel? Az csak a látszat, hogy most minden erről szól és mindenki erő beszél. Valóban sokan, de nem mindenki.

Egyébként én tegnap életemben először megnéztem, de ehhez elveket kellett leküzdenem. A barátnőm nagyon szereti a focit, és mondta, hogy nem jön át, mert megakarja nézni én meg úgysem szeretem. Én meg mondtam neki, hogy mi lenne ha megpróbálnánk együtt? Legrosszabb esetben elalszok rajta. (mármint úgy barátnőm, hogy én is nő vagyok)

Arra gondoltam, hogy nem lehet valamiről véleményt alkotni, és utálni, ha nem tudok róla semmit. És láss csodát nem aludtam el rajta, sőt az utolsó percekben már én is tördeltem az ujjaimat az izgalomtól. Ő volt az első aki megtudta velem értetni a szebbik oldalát ennek a sportnak és elmagyarázta, hogy ez a meccs most miért fontos a magyaroknak. Mostantól kicsit megértőbben állok a focirajongókhoz. Nem mondom, hogy ezentúl rátapadok a képernyőre miatta, de ez most pozitív élmény volt.

2016. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 19. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem tv-m sincs, nemhogy azt nézzem, hogy 20 ember egy labdát kerget 90 percen keresztül. inkább akkor tanulok egy kis angolt, többre megyek azzal.
2016. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha nem vagy magyar. Vagy ha spórolsz a villanyszámlán és rádión hallgatod.

Esetleg ha vak vagy és úgyse látnád a tévén.

2016. jún. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok
2016. jún. 22. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!