Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi is az a szobafogság?

Mi is az a szobafogság?

Figyelt kérdés

Egy hét szobafogságot kaptam életemben először, de nem tudom, hogy most akkor a házból nem mehetek ki, vagy a szobámból.

Mert ha a szobámból, akkor akkor enni vagy inni sem mehetek ki?A mosdóba sem mehetek el?Nem akarok még nagyobb büntit kapni, ha meglátják, hogy kijöttem, szóval tudni szeretném, hogy szobafogság esetén mit szabad csinálnom.



2016. jún. 19. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lázadni. Mi a vétked?
2016. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tegnap anya megkért, hogy menjek el bevásárolni, de a telefonomat nem vittem magammal.Az üzletben találkoztam a legjobb barátnőmmel, és beszélgetni kezdtünk.Mikor végeztünk,(ő is egyedül vásárolt) kimentünk a parkba, sétálgattunk, teljesen megfeletkeztünk az időről.Olyan 3-4 órát lehettünk el.Végül eszembe jutott, hogy úristen, nekem már rég otthon kéne lennem.Otthon aztán megkaptam a büntetésemet, de anyáék csak annyit mondtak, hogy szobafogságot kapok, én pedig kérdeztem, hogy mit értenek ezalatt, de csak annyit mondtak, hogy ne beszéljek vissza nekik...
2016. jún. 19. 11:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondoltak, hogy nem mehetsz el otthonról. Kérj bocsánatot.
2016. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az előbb kimentem a szobámból, hogy elmenjek a mosdóba, de meglátott anya, mert éppen felfelé jött, és megkérdezte, hogy hova megyek.Mondom, hogy csak a mosdóba, mire rámkiabált, hogy ne próbáljak kiszökni a szobámból, és hogy takarodjak vissza.Szóval anya már meg is válaszolta a kérdésem...egyáltalán nem hagyhatom el a szobámat...
2016. jún. 19. 13:08
 5/13 anonim ***** válasza:
De elhagyhatod. Vagy veszélyben vagy?
2016. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A szobából, de ahogy látom, már rájöttél.

Amúgy ha szobafogságban vagy, egész nap a szobádban fekhetsz, nem kell teregetned, mosnod, főznöd, szerintem ez nem nagy büntetés. :) És még telód is van, amin játszhatsz, és beszélgethetsz másokkal. Mennyi időre kaptad? Ha több napra, akkor azért éjszaka osonj ki wc-re és vigyél a szobádba valami ételt, és simán ki fogod bírni. :)

2016. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaj egy hétre. Már látom, bocsánat.
2016. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Csak az a baj, hogy nem tudok éjszkáig várni az evéssel meg ilyenekkel...

2016. jún. 19. 15:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Kértél már bocsánatot?
2016. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, kertem, mikor anya bejött a szobámba...azt momdta, nagyon aggódott értem, és nem tud engem mire vélni.Aztán kiment.Én meg ugye nem mehettem utána...
2016. jún. 20. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!