Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elengednétek 14 éves lányotokat?

Elengednétek 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Barátaival szeretne elmenni sátorozni egy ,,kempingbe". 7-en lennének 4-en lányok és 3 fiú. A lányokat ismerem ők osztálytársai voltak, a fiúk csak évfolyamtársai, őket nem ismerem. Egy éjszakára mennének szülő nélkül. Elengednétek?

2016. jún. 20. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2016. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En szerintem igen !

Ha ismered a lányod higy nem csinálna semmit akkor igen , persze ! Ha megbízol benne :)

2016. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

Nem hiszem, hogy bármi "olyat" csinálnának, legyen szó alkoholról vagy szexről.

Viszont mindenkép kötelező lenne neki néha egy-egy sms-t dobnia.

2016. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen életszerűtlen a kérdés egy "szülő" szájából ilyen megfogalmazással.

Aki a saját gyerekét 14 évesen több kiskorúval együtt magára hagyja, és az interneten kér segítséget, anélkül hogy bármilyen kétséget leírt volna: ilyen nincs, ennek az embernek nem lenne felelősségtudata, és fel sem tudott volna nevelni egy gyereket.

2016. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Vajon adnak-e egyáltalán kempingben sátorhelyet kiskorúaknak?
2016. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vortrex ***** válasza:
100%

Kis fejtágítás után, de igen. Nem egészséges, ha a még a nyáriszünetében sincs egy kis szabadsága.


Amúgy sem értem az efféle aggódásokat, ha eddig is megbízható volt, nem piált vagy dohányzott, nem egy éjszakától fog megváltozni. De még ha ki is próbálják a toltott dolgokat, az is a felnövés része, a szülő feladata elmondani nekik mondani mit hogyan szabad és mennyire

2016. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vortrex ***** válasza:
Imádom, hogy még a youtube-on is lehet kommentet javítani, de egy hozzászólásokon alapuló oldalon már nem -.-
2016. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Velük mennék. És kifeküdnék a lányok sátrának a bejárata elé. Viszont benne lennék én is minden kempingezős kalandban...
2016. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4. valószínűleg igazad van és maga a lány a kérdező



5. én amikor magam voltam 15-16-17 éves, a nálam 4 évvel fiatalabb öcsémet és (vegyes nemű) osztálytársait énrám bízták, - ha betöltötték a 14-et akkor szerintem a kempingesek nem kekeckednek

2016. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A "kemping" nem kemping, csak nem lett kifejtve, akár csúsztatás is lehet egy egészen más dologra utalva. Egészen más dolog, ha egy rakás 14 éves egyedül van vagy felügyelettel. Nem azért mert őrt kell állítani a szüzessége mellé vagy vigyázni hogy alkohol ne érje a szájukat, hanem a kiskorúakért felelősséggel tartoznak a szülők, és egyedül nem biztos hogy mindentől meg tudják magukat védeni.


A kérdést újra fel kellene tenni köntörfalazás nélkül, megfelelő személyben. El is mondom miért nem vállalta be a kérdező a 14 évesként való feltevést: mert tudja hogy lehurrognák, hiszen gyerekek.

2016. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!