Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szoktátok megoldani a...

Hogy szoktátok megoldani a wc-zést a szabadban?

Figyelt kérdés
Holnap megyek táborba, ami inkább kemping-jellegű. WC nincs, ezért a természetbe kell elvégeznünk a dolgunkat. A pisiléssel nincs gond, de a nagywc-vel van. Olyan típus vagyok, ha nem megyek el azonnal kakilni, amikor rám jön, utána görcsöl és fáj a hasam, néha felpuffad. Attól félek, ha elmegyek nagydolgozni, utána kérdezgetik, hol voltam. Erre volt már példa, mert nekem elég sokáig tart.
2016. jún. 20. 18:36
 1/3 anonim válasza:
Hány napos ez a tábor? Mikor én voltam 3 naposban, akkor egyszer sem kellett. Pedig normális esetben minden nap van 1x. De a tudatalattim tudta, hogy ez kellemetlen lenne, így "nem kellett" 😄
2016. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Keddtől vasárnapig
2016. jún. 20. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Rá se ránts. Ez egy természetes szükséglet, meg kell lennie, ne törődj vele, ha kérdezik, hol voltál. Egészségügyi sétán és kész.


Amíg nem a hegyek között, medveveszély tábla után vonulsz el (ahogyan én tettem botor mód), addig nem lesz gond.

2016. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!