Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panelban lakó anyukák! Szoktat...

Panelban lakó anyukák! Szoktatok iyen időben a szabadban ebédelni 1 év körüli kisgyereketekkel? Pl parkban, tóparton, ligetben, stb.

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. :)

Illetve hogy miket adtok a gyermeketeknek? Hány foga van?

2015. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem ebédidőre érdemes hazamenni, és nyugodt körülmények között, a kis megszokott közegében ebédeltetni a gyereket.

Mivel még nem nagyon ehet "felnőtt" kajákat, vinni kellene neki a darabosabbra hagyott ételét, DE azt meg csak melegen lehet adni neki.

Nálunk, ha egyszer-egyszer úgy jön ki, hogy nem érünk haza ebédre, akkor eszik kiflit vagy kölest/pufit - ezzel kibírja, amíg hazaérünk.

2015. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kloetta ***** válasza:
Oli 13 hós, 5 foga van. Ebédelni hazajövünk, de uzsi volt már a parkban, pl gyümi, keksz, túrórudi.
2015. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy évesen a fiam már azt ette amit mi! Hétvégéken sokat kirándultunk/kirándulunk, így legtöbbször piknikeztünk és ott etettem meg a pléden. Volt, hogy kifőzdében ettünk. Fiamnak egy évesen 12 foga volt, így nagyon sokmindent evett már akkor.
2015. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok. Kisfiamnak 8 foga van.

Hát igen, a túrórudi, erről mindenkinek más a véleménye.

Én még nem adtam neki, minél később szeretnék adni neki cukrot. Bár az 1. szülinapi tortájából evett egy (!) szeletet.

Elvileg a kakaó izgató hatású a gyerekeknek.

(Ok, befogtam.) :D

2015. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért csak a panelban élő anyukák érdekelnek?
2015. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos a lányom, ha kirándulunk vagy úton vagyunk, akkor előfordul, de csak úgy hétköznap nem. Hazajövünk ebédelni, utána alszik egyet. De most hogy jó idő van, az erkélyen szoktunk enni.
2015. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért a panelban lakó anykákat kérdeztem elsősorban, mert ott nincs kert helyiség, ahol a szabadban tudna enni a pici. Nem tudom mennyire zökkentene ki egy 1 évest, ha nem a megszokott helyen enne. Általában úgy főzök, hogy a kicsi is tudja enni a mi ételünket. 8 foga van, 11 hónapos. Úgy gondoltam, hogy melegített étellel mennénk el itthonról. Kb 1 km-re van tőlünk egy csónakázó-tó. Apukámék 100km-re laknak családi házban, nagyon jól szokott esni az ebéd a szabadban. :) Tegnap ebéd után vittem sétálni, játszóterezni a picit, 3 órát elvoltunk, utána itthon aludt egy nagyot. Gondoltam ha kint enne, kint is aludna. De lehet, hogy rossz a teória. :)
2015. máj. 8. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!