Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be szoktátok kenni a babátokat...

Be szoktátok kenni a babátokat naptejjel ha kocsiba ültök vele és nem a szabadban vagytok 11--15 óra között?

Figyelt kérdés
végül is oda is besüt a nap.de ha be is süt, akkor elég ha eltakarom az ablakot egy vékony pléddel?
2009. máj. 25. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ha el tudod takarni az ablakot pléddel vagy azzal a fekete szűrőszerű akármivel akkor nem kell a naptej. De ha hosszabb időre kimentek, akár 10 perc is elég, akkor kell a naptej. Ma már nem olyan a napsütés mint a mi gyerekkorunkban volt.
2009. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem szoktam bekenni ilyenkor, bár olyan hosszú túrákra nem is szoktunk autózni napközben. max bevásárolni, de akkor 10-15 percet vagyunk a kocsiban. A hordozón van ilyen napellenző-esővédő akármi, azt szoktam feltenni neki, így derékig nem éri nap. az ritka, hogy rövidnadrág legyen rajta a délelőtti órákban.
2009. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!