Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nők! Számotokra mi az öt...

Nők! Számotokra mi az öt legfontosabb dolog egy férfiban?

Figyelt kérdés
Lehet külső, és belső is, ahogy tetszik.
2016. jún. 23. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1.)

Ne csaljon meg. H már van barátnője, akkor ne kezdjen ki velem, ha meg én vagyok a barátnője, akkor ne kezdjen ki mással. ha ezt nem bírja megállni, akkor nem tudom férfiként kezelni, csak egy szőrös csecsemőként, aki azért csajozik, hogy dicsekedhessen a haverjai előtt.


2.)

Ha már gyereket vállaltunk, ne váljon el tőlem a gyerek miatt. Ő is beleegyezett a gyerekbe, ő is "segített" a gyerekcsinálásban, tehát ha ezt bevállalta, akkor vállalja be az apaságot is.


3.)

Ha már vállalta az apaságot, akkor úgy is viselkedjen, mint egy igazi apa, és mint egy igazi férj. Nevelje azt a gyereket, és ne a barátaival lógjon. Ne alkoholizáljon, ne bántalmazzon senki, és mutasson rendes példát a gyereknek. Ha erre nem képes, akkor minek vállalta be az apaságot?


4.)

Ne legyenek örült rokonai vagy barátai, akiktől aztán rettegnem kell.


5.)

Ne legyenek beteg hobbijai, lakjon normális lakásban, és ne legyen függő.


6.)

A kinézete nem fontos ezek után. A legtöbb férfit amúgy is úgy szeretik a nők, hogy nem is néz ki jól. Csak a nőnek az kell, hogy egy olyan férfivel járjon, akit keménynek tartanak az emberek, hogy aztán dicsekedhessen a lepcses ri.b.@nc barátnőinek.

2016. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1-es: Neked ment a zöld pacsi. :)
2016. jún. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!