Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívűl valaki...

Van itt rajtam kívűl valaki aki nem elégedett az életével?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kettős életet élek. Van egy városi lakásom és amikor benne lakom akkor része vagyok a kapitalizmus és az Unió nevű két bűnszervezetnek. Ekkor nem vagyok elégedett. Ami nem meglepő hisz a britek is rájöttek hogy semmiféle bűnszervezetbe nem célszerű belekeveredni mert abban csak a keresztapák a nyertesek.

A másik életem amikor visszamegyek a falu széli szomszédmentes szülői házba, ahol valaha önellátó gazdaságban éltem arany és szabad életet. Ekkor maximálisan elégedett vagyok az életemmel, hisz ekkor nem vagyok része semmiféle szervezett bűnözésnek.

2016. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem maradsz vidéken? Valami okod csak van, hogy a bűnszövetkezetben is részt veszel.
2016. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!