Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy oldottátok meg ezt a...

Ti hogy oldottátok meg ezt a problémát? (Egyetem, munka)

Figyelt kérdés
Az óbudai egyetemre járok passzív féléven vagyok.Most az Eu diákoknál vagyok diákmunkán ,viszont a diákszövetkezett kért tőlem egy hallgató jogviszony igazolást.Az egyetem adott egy olyan amin rajta van, hogy 2016 február 1-június 30-ig passzív féléves vagyok. De a diákszövetkezett ezt júliusra és augusztusi hónapra már nem fogadja el és ezért nem is tudnék dolgozni.Azt mondják kérjem az egyeteme hogy hosszabbítsák meg ezt a határidőt augusztus 31ig ,hogy tudjak dolgozni. Bementem az egyetemre és azt mondják ez egy sablon szöveg ebbe nem tudnak belenyúlni. Kétem ,hogy akkor esetleg adjanak valamilyen más papírt amit elfogadnak de nem tudnak .valaki tudnak nekem segíteni ,hogy hogyan oldjam meg ezt a problémát ? Nagyon fontos lenne hogy tudjak dolgozni nyáron de így nemtudok. Mindenkinek nagyon köszönöm aki ezt végig olvasta és tud segíteni (bocsi a helyesírási hibák miatt)

2016. jún. 29. 09:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!