Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jo a Letenyei Adria piac?...

Jo a Letenyei Adria piac? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Érdemes elmenni?Sok minden van?Letenyén belül hol van?Köszi
2010. ápr. 14. 13:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ezt nem tudjátok akkor a Pécsi piacot ismeriktek?Mikor van nyitva?Oda érdemes elmenni?Köszönöm!
2010. ápr. 14. 13:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó cuccok vannak ot jó áron. Nagy hely és kedves eladók. Bár nem szép hely mivel tényleg szó szerint piac de nagyon jó. Én letenyei vagyok és mindig ott vásárolok mert olyan cuccok vannak ott mint a drága butikokba több ezerért. Érdemes elmenni bár már haldoklik kicsit mert nem járnak át annyira a horvátok mint a háború idején. Reggel 8tól van nyitva 19óráig kb de az árusok általába fél6 és 6 körül már hazamennek mert nem mindig éri meg nekik sokáig maradni.
2010. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na nerohogtess. En is letenyei voltam es egy rakas szar. Draga es hulladekot arulnak. Az eladok rendesek, bar mar sztem fele nincs ott. Az adria egesz kozepe tiszta ures, meg lehet mar az egesz mert reg voltam otthol, meg sokara is megyek. Nem erdemes.
2010. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cuccok jók..
2012. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 imádokolvasni válasza:
a letenyei piac nagyon igaz én kanizsai vagyok de a mamám meg egy csomó rokonom letenyén lakik és velük mindig oda megyek vásárolni. nagyon szeretem mert az a a legjobb hogy ott árulnak olyat is ami épp kanizsaán van és azok a dolgok kanizsán 10-15ezerig terjednek itt meg 2-3ezerért megveszem és van egy cipőm amit itt vettem és már 1,5éves és semmi baja sincs
2014. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!