Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összetett dolgok, tanácsra...

KovácsJohanna1111 kérdése:

Összetett dolgok, tanácsra volna szükségem, munka, házasság, gyermekvállalás. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mint fentebb említettem, összetett dolgokról van szó. Férjnél vagyok már 3 éve, és eddig a férjem halasztotta a baba-dolgot, most viszont készen állunk rá, szeretettel várjuk. Ez az első rész. A másik a munkahelyem, egy ruházati üzlet, ahol nagyon szerettem dolgozni, remek kapcsolatban álltam /állok a nagyfőnökkel, de már egy éve új munkatársat kaptam, aki kibírhatatlan, minden lében kanál, nem veti meg a férfiakat, többet se egyszerre, pletykál, gonoszkodik, azt hittem nem lesz vele probléma, de valami átfordult bennem és pánikroham szerű tüneteket produkálok, ahányszor csak dolgozom, teljesen úgy érzem, hogy kiégtem, hogy nem motivál semmi, hogy egy napot sem bírok tovább ott dolgozni és ezen már az sem segítene, ha ő nem lenne ott, úgyhogy talán mondhatom, hogy megérett bennem a távozás gondolata. Aztán, mint említettem, a baba projekt beindult, egy hónapja próbálkozunk, bízunk benne, hogy sikerült is rögtön, de itt nem tudom, hogy mi lenne a jó? Munkanélkülire menni és lesz, ami lesz vagy kivárni, majd rögtön az első adandó alkalommal táppénzre menni? Rosszul vagyok, ha a hétfő reggeli munkába indulás eszembe jut, felfordul a gyomrom, a víz kiver. A férjem mindenben támogat természetesen, rám bízza a döntést, hiszen látja, milyen lettem az utóbbi egy évben. Érdekelne kívülállók véleménye is!

2016. júl. 2. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet ebben a helyzetben munkanélkülire menni, tarts ki amíg biztos lesz, hogy összejött a baba, aztán mondd el az orvosodnak, hogy milyen stresszes a munkahelyed, ami árt a babának és írasd ki magad.
2016. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, én is ezen a véleményen vagyok, de jól esik egy kis megerősítés. Sajnos vagy nem sajnos, iszonyúan lelkizős, mindent a szívére vevő nőszemély vagyok, hiába próbálok kizárni és elengedni dolgokat, egy idő után már nem megy. Legszivesebben már soha többé nem mennék oda, de mély levegő.. És bízom magunkban, hogy megfogant a pici :)
2016. júl. 2. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!