Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Nektek miért akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek miért akkora gond ha egy pasi nem annyira törtető típus hanem inkább a szeretteivel, családjával akar több időt tölteni ahelyett hogy hajtson egyfolytában?

Figyelt kérdés

Sok hölgytől olvasom itt, hogy számára az a jó pasi aki mindig új célokat tűz ki magának, a munkájában csak a legjobbra, a legtöbb anyagi hasznot hozó pocízióval elégszik meg. Így viszont egy csomó szabadidőtől esik el egy pasi, sokkal kevesebbet tud a szerelmével vagy a családjával lenni és persze lehet hosszútávon megéri, de én sose a pénzemmel akartam magamhoz csábítani senkit. Szerintem az olyan hölgyeknek fontos, hogy ilyen párjuk legyen, akik főleg az anyagiakra mennek, mert egy olyan pasi, aki folyton dolgozik, tanul, képezi magát, az alig tud a családjával lenni. Persze biztos ezáltal több pénzt fog hazavinni, de vajon megéri azt a sok kiesett időt, amit amiatt nem tudott a kedvesével tölteni?


Persze azzal is tisztában vagyok, hogy sok hölgy főleg az anyagi biztonság miatt megy férjez, és aszerint is választ férfit magának, hogy mennyi tőkéje van és hogyan áll anyagilag, náluk gondolom az az elsődleges, hogy kellő mennyiségű pénz álljon a hazához és az sem baj, ha alig látják otthon a párjukat. Hölgyeim nézzetek kicsit magatokba és mérlegeljetek melyik a jobb nektek. Nos?



2016. jún. 5. 22:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy törtető, vagy hogy vannak-e egyáltalán céljai,nem ugyanaz. Attól, hogy valaki tanul, törtet. esetleg többet szeretne még nem biztos, hogy ideje sincsen, mindent meg lehet oldani. Én speciel egy nálam kevésbé jól keresővel vagyok/voltam évekig, attól még ez nem probléma, hogy folyton képezi magát. Családot viszont csak pénzzel lehet alapítani. Ha a nő gyereket szül, nyilván van egy minimum, amit a párjának meg kell keresnie, hogy gyerekestől eltartsa, ez normális. Nézz Te is magadba és gondolkozz el, hogy mire vitted az életben, mit szeretnél elérni és mért írsz ki ilyen kérdéseket, mert létszik, hogy másokra (a nőkre) vetíted ki a saját elégedetlenségedet, frusztráltságodat.
2016. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Létezik arany középút is, nem csak két véglet. Viszont én dinamikusabb, törekvőbb, céltudatosabb típus vagyok, ráadásul a családtagjaim között vannak Pató Pál úr típusú ráérős, halogatós emberek. Hozzám hasonlóval jobban érzem magam, mint egy passzív emberrel.
2016. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Mert szerinted amíg a pasi dolgozik a nő otthon ül és várja? A nőknek nem kell túlórázniuk meg hétvégén is dolgozniuk? Nem értem mitől lenne jobb bármi is ha a pasi hamarabb hazamegy azért hogy egyedül legyen otthon...
2016. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Valóban nem ugyanaz a törtető, mint akinek vannak céljai. Én nem a pénz miatt akarom, hanem mert én is ilyen vagyok.
2016. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

Barátom! Amíg te a családoddal töltöd a több időt, addig én dolgozom, majd ellátom a gyerekeket, mosok, főzök, takarítok...stb

Nekem nőként nem adatik meg, hogy annyit legyek a családommal amennyit szeretnék akkor Te miről beszélsz???

2016. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Linó03 ***** válasza:
100%
Zenész párom van. Rohadtul nincs kitömve pénzzel, de így is nagyon örülnék, ha több időt töltene velem.
2016. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Kedves #1-es! Én abszolút elégedettnek érzem magam az éltemmel. frusztrálni maximum az szokott kicsit, ha látom, hogy egyre több ilyen anyagias felfogású nő van, mint amilyennek te is tűnsz az írásodból. Mellesleg eléggé egyoldalúan állsz hozzá ehhez a dologhoz szerintem. " Ha a nő gyereket szül, nyilván van egy minimum, amit a párjának meg kell keresnie, hogy gyerekestől eltartsa, ez normális." Ezzel csak részben értek egyet, azért ma már nem csak a férfi egyedüli feladata, hogy egyedül eltartson egy teljes családot szerintem. Ma már a nőknek is megadatott minden lehetőség, hogy annyit keressenek mint egy férfi akár. Azt mintha kihagytad volna, hogy a nőtől is ugyanúgy elvárható, és el is várt, hogy dolgozzon, pénzt keressen, elvégre ő is ugyanúgy felel a családért mint egy férfi.. És ennek az anyagiakra is vonatkozni kellene. Vagy te másként látod?
2016. jún. 6. 00:00
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Eleve már egy olyan kérdést tettél fel ami a te világszemléletedet tükrözi, na innen győzzön meg valaki, vagy legalább gondolkoztasson el a törtető és a törekvő közti különbségről...
2016. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"Eleve már egy olyan kérdést tettél fel ami a te világszemléletedet tükrözi, na innen győzzön meg valaki, vagy legalább gondolkoztasson el a törtető és a törekvő közti különbségről..."


Nézd, semmi gond nincs azzal, ha valakinek ez a fontos. A dolog attól válik szerintem

már erkölcstelenné és gusztustalanná, hogy tagadjátok, hogy ez mind az anyagiról és a minél több pénzről szól. Kár mindenféle magvas gondolatokra meg életszemléletre fogni.. manimanimani és kész..$$

2016. jún. 6. 01:02
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

"Sok hölgytől olvasom itt, hogy számára az a jó pasi aki mindig új célokat tűz ki magának, a munkájában csak a legjobbra, a legtöbb anyagi hasznot hozó pocízióval elégszik meg."

Kezdjük ott, hogy linkelj öt kérdést, ahol ezt olvastad legalább egy kommentben. A kommentben legyen benne az is, hogy a nő ezt egyoldalúan várja el a férfitől, és ő maga nem keres jól.

2016. jún. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!