Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez az érzés normális ilyen...

Ez az érzés normális ilyen korban?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, köszönöm aki végigolvassa. Tehát. 13 éves lány vagyok, a jobb viselkedésű kategóriából. Volt már, hogy néhány fiúval "jártam", de rájöttem, hogy nevetséges az egész. Csak szóban volt "járás", mert olyan menő volt kimondani, de utólag belátom, hogy semmit nem éreztem irántuk. Gondolom most jönnek az okoskodók, hogy ebben a korban még nem is lehet megtapasztalni az igaz szerelmet. 1 évvel ezelőttig én is ezen a véleményen voltam. Viszont azóta valami nagyon furcsa érzés kerített a hatalmába. Hülyén fog hangzani, de ez az oldal pont erről szól: "Amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!" Azt hiszem, halálosan szerelmes vagyok egy anime karakterbe, aki ráadásul 28 éves, az idő előrehaladtával az animében egyre több. 1 éve csak őrá tudok gondolni, folyamatosan vele akarok lenni, szinte fizikai fájdalmat érzek a hiányától, nem tudok aludni emiatt. Volt olyan is, hogy bebeszéltem magamnak, hogy ő létezik. Japán nyelvet kezdtem tanulni(ennek nem csupán ez volt az oka, de részben ez is). Természetesen a telefonom galériájába több száz kép van lementve róla. Van, hogy órán elkalandoznak a gondolataim, mert én 1 éve semmi másra, csak rá szeretnék gondolni. Azzal nyugtatom magam, hogy ha már nincs itt mellettem, legalább tudok rá gondolni. Legalább a gondolataim velem vannak. Mielőtt valaki azt mondaná, hogy ez a tipikus tiniszerelem, megtetszik valaki és azonnal odavagy érte, tévedés. Nem a külsője miatt szerettem belé. A magával ragadó személyisége a fő szempont, de persze tökéletesen néz is ki. Imádkozni is szoktam érte, sírtam is néha, amiért nem lehet itt velem. Ha meg kéne halnom azért, hogy ő boldog legyen, mosollyal az arcomon tenném meg. Csináltattam pólót és bögrét, amelyekre az ő arcképe van rányomtatva. Tudom, hogy van más is, aki odavan egy-két anime karakterért, na de ennyire? Mit kéne tennem, hogy abbamaradjon a hiánya miatti szenvedés? Van ok aggodalomra, hogy egy nem létező karakter ilyen reakciót vált ki belőlem?

U.i.: Lehet kiröhögni, gúnyt űzni belőlem, de ez van. Szeretném kérni, hogy aki nem tud hasznos választ adni, csak bántó, sértő megjegyzést tud tenni rám és a kialakult helyzetre, az inkább menjen el. Köszönöm.



#anime-szerelem-13-éves-lány-fiatal-férfi
2016. júl. 3. 01:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon hasznos válaszokat adtatok, azt hittem, sok gúnyolódó lesz. :)

Egyébként én nyitnék mások felé is, korombeli fiúkkal is szoktam beszélgetni, csak az a baj, hogy szinte mind olyan buta, hogy nem tudok vele beszélni egy értelmes mondatot. Nem általánosítok, ezt csak azokra írom, akik az én környezetemben vannak. Valamint, ha valaki nem is buta, akkor 100%, hogy azt akarja. :/ úgyhogy ja.

Hatake Kakashiról van szó a Narutóból. Természetesen nem abban reménykedek, hogy egy ninja képességekkel megáldott embert találok, hanem abban, hogy akad majd egy olyan bölcs, határozott, meggondolt, kedves ember mint Ő.

2016. júl. 3. 19:44
 12/18 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :)

Nekem Kurama volt ilyen a yu yu hakushoból. Minden este azt képzeltem el, hogy vele alszom el.

Néztem másik animéket, és idővel elmúlt.

2016. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

lehet hogy már kicsit késő írok de szerintem ez teljesen normális jelenleg 14 éves vagyok (nemsokára 15) és nekem is voltak hasonló érzéseim (jó nem ennyire de hasonlóak voltak)

eg ami nemrég történt hogy-hogy is fogalmazzak-szerelmes lettem egy animébe (oké nyilván nem olyan serelem mint amit egy ember iránt érzek)

nos mivel folyamatosan erre az anmére gondoltam nem bírtam mit csinálni (néha még aludni sem bírtam mert folyton ezen az animén kattogott az agyam)

mivel tényleg semmit sem tudtam csinálni ezért elkezdtem lerajzolni a szereplőket (ettől eg kicsit lenyugodtam de nem teljesen) ezért elkezdtem ezzel az animével kapcsolatos cuccokat venni (kitűzők, képeslapok, posztere, gyűrűket, nyakláncokat me még sorolhatnám)

ez után nagyjából lenyugodtam és elkezdtem újra más animéket is nézni (de ez az anime lett az örök kedvencem és mivel még mindig nagyon imádom elkezdtem megint megnézni)

mellesleg 203 részes ez az anime de én kevesebb mint 1 hét alatt megnéztem (és mivel még mindig "szerelmes" vagyok ebbe az animébe ezért elkezdtem kulcstartókat gyártani belőle :D)

Szóval visszatérve a kérdésedre szerintem teljesen normális és el fog múlni ez az érzés (esetleg ajánlhatom hogy rajzold le ezt a szereplőt (mármint Kakasi-t) szerintem valamit javítani fog rajta :D

2016. júl. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már, de nem fogom újra. Mindig is pocsék kézügyességem volt, és csak elszomorodnék tőle, ha egy olyan tökéletes lényből, mint Ő, egy olyan csúnya rajzot hoznék ki mint az állat.
2016. júl. 15. 17:43
 15/18 anonim válasza:
Én tök ugyan ezt érzem! 12 és fél éves lány vagyok teljesen így érzek az egyik Anime karakter iránt! Mindig úgy voltam vele hogy ez normális és majd elmúlik. Nem próbáltam meg tenni semmit ellene. Azért egyszer csak vége lesz(legalábbis remélem).
2016. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire aktuális még ez a kérdés, de nyugodj meg! :D

Amikor annyi idős voltam mint te, nekem Zelgadis volt életem szerelme a Slayersből. Normális.

De ennyire nem kell rákattanni.

Először is, ne úgy tekints rá, mint tökéletes lényre, mert nem az. Gondold végig, hogyha ember lenne, ugyanúgy barnát kakálna és biztosan nem állna le kislányokkal.

Megértem a korodbeliek iránti ellenszenvet, tudod a fiúk később érnek, természetes, hogy gyerekesebbek.

Amikor a nagy szerelmemet éltem, akkor úgy tettem túl magam rajta, hogy nem "tiltottam magam tőle". Szóval korábban lefeküdtem és csukott szemmel elképzeltem, ahogy találkozunk élőben. Ahogy egymásba szeretünk és az első csókunkat is. Alig pár hónap alatt elmúlt, mert ráuntam. Egyszerűen mivel nem létezik, csak a képzeletemre hagyatkozva kiszámíthatóvá vált. Próbáld ki, mert egyrészt jól esik, ha kifantáziálod magad, akkor aznapra már nyugi van, tudsz mással foglalkozni. Válaszd ki, hogy este nyolckor szabad rá gondolni, de előtte nem.

Hajrá kicsim! :)

Szóval teljesen normális vagy. Ez olyan, mint a fiúknál az önkielégítés, csak ennyi idősen a lányok a romantikus fantáziáikkal élik ezt meg érzelemdúsan :) Ilyen korban lehet a legszebb romantikus történeteket írni a fejünkben! (És ha kedved van, le is írhatod. Magad előtt nem kell szégyellned semmit) :)

2016. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó. Még mindig aktuális, próbáltam a tippjeiteket alkalmazni, de semmi sem változott. Azért megvan még a remény, hogy pedofil lenne, és leállna velem..xD.

Egyébként én sosem tudok ilyen dolgokat megfogadni. Ha elhatározom, hogy csak este gondolhatok rá, mondjuk 8-tól, akkor biztos, hogy csak azért is egész nap rá gondolnék.

2016. aug. 10. 17:30
 18/18 A kérdező kommentje:
Leírni nem merem a gondolataimat, mert biztosan valaki elolvasná...Senki sem úgy ismer engem mint egy érzelgős, félénk kislányt. Mindig is egy nagyszájú, "nemhagyommagam" típusú lány voltam, ezért még én is meg vagyok lepődve ettől az érzéstől. Annak idején kipróbáltam naplót írni. Persze, hogy azt is elolvasták, még a legcikibb dolgaimat, szerelmeimet is..Azóta vagyok ennyire naplóellenes. Abszolút nincs semmi magánszférám egyébként. Nem lenne merszem leírni a Kakashi iránt érzéseimet, nem tudnám elrejteni, megtalálnák és kiröhögnének érte. A minap is találtam egy kis füzetet, amibe nagyon kínos, régi dolgokat írtam. Bedobtam a szekrény mögé. Kivették onnan. Még fürdeni sem tudok egyedül. Szó szerint. Benyitnak mindenféle mondvacsinált indokkal. Ha bezárom, őrjöngenek. Nagyon gázul érzem magam.
2016. aug. 10. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!