Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem megy a felvételi?

Nem megy a felvételi?

Figyelt kérdés

Nyáron kezdem el a felvételit gyakorolni a legelsőnek az eredménye 50/14p lett :( a szüleim azt mondják ,hogy ezzel

semmire se fogok menni lehet ezen javítani HELP.



2016. júl. 4. 15:41
 1/2 anonim válasza:
szerintem ha sokat tanulsz es akarod akkor menni fog.Gyakorlaskeppen ird be a googlba h gyakorlás az éredségihez és ott kiad feladatokat pl. vagy lehet a boltokban kapni gyakorlasi konyvet amiben feladatok vannak..bizz magadba sikerulni fog es szoritok erted majd
2016. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem problema. Mikor en elsobek irtam nekem is 20 pontos lett. Egyre tobbet gyakoroltam (minden hetvegen megcsinaltam egy magyart vagy egy matekot. Eloszor gyakorlas keppen aztan meg mar idore. Meg jartama suliba elokeszitore)es a vege fele mar mindenbol mindig negyven pont felett irtam. Es a felvetelim is eleg jol sikerult. Viszont tenyleg gyakorolnod kell. Amugy meg ha nem gyakorolsz es tenyleg ilyen tiz pontosokat irsz akkor avval tenyleg csak egy eleg gyenge szakkozepbe kerulhetsz be. Szoval sok sikert!
2016. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!