Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van a NAVA-pontoknak?

Mi értelme van a NAVA-pontoknak?

Figyelt kérdés
A www.nava.hu oldalon egy csomó videót csak pontokban lehet megnézni pedig azt írják, hogy "A NAVA feladata, hogy a nyilvánosság számára visszakereshetővé és hozzáférhetővé tegye az elektronikus médiában keletkezett kulturális értékeket.". Ennek mi értelme van?

#NAVA-pontok
2016. júl. 7. 15:05
 1/1 PresidentEvil ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam és arra a következtetésre jutottam, hogy ezek barmok. De komolyan, mi más okból csinálnának például egyperces betekintőket, amelyekből a műsor címén és az első két szereplő nevén kívül más nem derül ki, mert fizikailag a műsor első egy percét mutatják meg? Azért, hogy megláthassuk, milyen minőségű a képanyag? Ugyanolyan hulladék, mint az ingyenesen nézhetők. Legalább lenne arra lehetőség, hogy kiválogassam, ami nekem kell és megkaphassam DVD-n, természetesen pénzért. Amennyi pénzt elszórnak mindenféle állatságra ebben az országban, szerintem még ez is beleférne.
2016. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!