Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha két...

Mit gondoltok arról ha két fiú egymásnál alszik?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és egyik ismerősömmel veszekedtem erről, aki egyértelműen azt állítja hogy fiúk ne aludjanak egymásnál (akkor sem ha mindketten heterok) mert nagyon furcsa. Én nem értettem vele egyet. Ti mit gondoltok?

2016. júl. 10. 14:14
 1/5 martin0630000 válasza:
100%
Hát nem is tudom..azért az elég fura lenne ha egy ágyban is aludnának egymás mellett :'D...de ha külön ágyban..nem egymás mellett...akkor szerintem abban nincs semmi :)
2016. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egymásnál vagy egymással,mert nem mindegy?!
2016. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy írtad egymásnál, vagyis egy házban, akkor feltételezem hogy van ott másik szoba is úgy miért ne xDD veled értek egyet :D
2016. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem egymással persze. Hanem külön ágyban vagy szobában. :D

Köszönöm a válaszokat amúgy. :)

2016. júl. 10. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor egyetemen szinte minden fiú furcsa? :D

Ugyan úgy lehet a haveroddal éjszaka mondjuk kockulni vagy valamit csinálni és ott alszik mert nincs kedve hazamenni.


De elárulom osztálykiránduláson nálunk franciaágyak voltak ahol elég egyértelműen fiú fiú mellett lány lány mellett aludt, azt nem mondom hogy elsőre nem volt ez egy kicsit furcsa, de igazából senkit nem érdekelt az 1. nap után.


Sztem teljesen elfogadható dolog.

2016. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!