Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy férfi, aki soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy férfi, aki soha semmit nem posztol, nem is facebookozik, nincs instagramja, twittere és linkedinje sem, az már unalmas nektek?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a való életben sem vagyok társaságban, nem járok el szórakozni, bulizni, sem pedig koncertre nem járok el soha...

2016. jún. 19. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem unalmas. Csak olyan mint a férjem :) Pedig informatikus.
2016. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy nem posztol, nem gáz, az igen, hogy az életben is unalmas.
2016. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1. Hmm, én is az vagyok.


Electra Heart

Miért vagy benne biztos, h unalmas vagyok?

2016. jún. 19. 21:17
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Én pont azt szeretem,ha nem lehet tudni minden lépéséről,nem tesz ki mindent a közösségi médiára,ez ad egyfajta titokzatosságot.De most olyanokra gondolok,akik egyébként járnak jobbra-balra,csak nem mindig posztolják,hogy hol vannak épp és mit csinálnak :)

20L

2016. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Oké nincs semmi közösségi felülete, de azért csinál valami hasznosat? Ha nincs semmi de közbe a gép előtt ül meg nem tud egy szekrényajtót megszerelni az a gáz.
2016. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 rrrrrreennnnn ***** válasza:
93%

Nem! Kérlek szépen nekem fészbukom sincs.

A telefonom is régi típusù. A tartalék telefonom nyomògombos...

Köszönöm, jòl vagyok, remekül elvagyok. Az instagramtol meg ilyenektől hànyingerem van.

Ezek nélkül is vìgan tartom a környezetemmel a kapcsolatot. Most mehet a piros kéz:-):-):-):-)

2016. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ja, értem már.

Nos ember vagyok, aki képes a mozgásra :)

Dolgozom, mellette másoddiplomát csinálok, rendszeresen futok, sőt súlyzózok is, járok túrázni. Szeretek bringázni, de imádok filmeket, sorozatok nézni.

Piálni viszont nem szeretek.

Szóval nem, nem egy gép előtt élem az életem. Na jó, nem az egészet...

2016. jún. 19. 21:31
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem van fb-on de sosem posztolok szinte, rajta kívül a felsoroltak egyikét sem használom. Nem hinném, hogy az internetes aktivitása lenne meghatározó, de természetesen nem hátrány az ismerkedésnél és újabb kapcsolatoknál, ha az ember elérhető ingyenesen online felületen.

21L

2016. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
NINCS TWITTERED? -.-'
2016. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs :((
2016. jún. 19. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!