Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan vehetnék egy olcsóbb...

Honnan vehetnék egy olcsóbb jó kamerát? Tippek? Ötletek?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta szeretnék videózni, de sose sikerül kamerát szereznem, mert azt a pénzt amit gyüjtök sajnos mindig oda kell adnom szüleimnek, mert konkrétan néha majdnem elúszik a ház. :(


Múltkor végre összegyüjtöttem 40-et, de az ugyanígy veszett oda. Most szépen lassan megint csak gyűjtök, de remélem mostmár találok egy kamerát...


A lényeg, hogy a kamera ára 20.000 Ft és 40.000Ft között legyen, mert nincs sok pénzem :(


Amire használnám ilyen utcai videók: Vlogok, ökörködések... de örülnék ha jó minőségű lenne, mert a régi Samsung Core telefonomnak elég gyenge a kamerája. :( meg már karcolt is picit...


Valaki tudna segíteni?


2016. júl. 13. 04:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Én még nem rendeltem Ebay-ről, de mindenki dicséri, és nekünk is az ismerősünk szokta megvenni a cuccokat. Te is kérj meg ismerőst, aki már rutinos ebben, biztos megveszi neked.

Ha ez nem sikerül, még mindig tudsz használt gépet venni. Ezt is ugyanúgy netről tudod mefvenni, de ha ez a gond, írj Facebookra.

Amúgy nem tudom, hova megy el a pénzed, de ha nem olyan durva, akkor mindig két kupac zsebpénzed legyen: a-elmehet b-csak a tiéd

És la lesz csatornád, légyszi szólj!

Remélem tudtam segíteni, kitartást, és sok sikert!

2016. júl. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sj 4000 az csak 20e körül mozog és ha megtanulod használni, akkor jó minőségű videókat lehet vele készíteni.
2016. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak a tippeket, bíztatást! :)

A második válaszólónak is köszönöm, utánanézek hogy az milyen...

2016. júl. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!