Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyien Justin...

Miért utálják ennyien Justin Biebert? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

En nem értem miért utálják ennyien...

Miert mondják ra azt hogy tehetsegtelen? Szerintem ha tenyleg tehetsegtelen lenne akkor nem lenne ma a vilag egyik legbefolyasosabb embere!

Miert b*zizzak le? Mar divat lett ezt mondani rá...De most komolyan miert lenne az? Szerintem nem 1 meg nem is 2 baratnoje volt mar...

Miert kell egyfolytaba bantani? Szerintetek neki nincsenek erzesei? Szerintetek ez nem esik rosszul neki? O is hibazhat hiszen csak egy ember...Eleg sokan feltekenyek ra es ezert bantjak (akinek nem inge ne vegye magara) Szerintem addig nem kene senkit bantani ameddig nem artott nektek. Sokan nem tudjak, de Justinnak tenyleg nagy szíve van es ezt mar sokszor be is bizonyitotta. Senkit sem szabad utalni ameddig meg nem ismeritek, max nem szimpatikus. Es aki nem szereti Justint miert foglalkozik egyaltalan vele??

Koszonom ha végigolvastátok, gondolkozzatok el rajta es nezzetek magatokba.



2016. júl. 21. 10:53
 1/7 anonim válasza:
77%
mert el van szállva magától, nagyon nagy képű, visszataszító a viselkedése
2016. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
irigyek az emberek ennyi!! mert neki bejött az élet! ilyenek az emberek! love you justin forever!
2016. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert nagyképű elkényeztetett kis p'öcs ?
2016. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Legbefolyásosabb embere?

Realy?

Leköpött 1 rajongót, megtépte egy ország zászlaját, belehugyozott egy vödörbe, csicskáztatott gyors éttermes dolgozókat, stb...

Az azért is idegesítő hogy ő sikeres mivel ezer és egy sokkal jobb énekest, zenekart tudok mondani kapásból.

A szövegei pedig, totál sablonos szerelmes dalok.

2016. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#4...Azért ne olyanokat hozz fel amik már rég történnek.Justinnak akkor nehéz volt.Gondolj már bele mindenki vele törődik ,minden lépését figyelik csak hogy rosszat találjanak benne.Ha elesik akkor az egész világ azzal van tele..pl. Ezt meg kéne érteni.Csak gondolj bele milyen élete van.Én nem azt mondom hogy rendben van amiket csinált de ennyi stressz talán így jött ki rajta és én ezért nem hibáztatom.Amúgy ilyeneket átlag emberek is csinálnak.És a zene szövegeit mégegyszer gondold át mert nagyon el vagy tévedve.
2016. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%
mert egy nagyképű tehetségtelen hülye aki még rasszista is
2016. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mondják rá, hogy tehetségtelen, mert tényleg az.

Nem rá mondják a mai napig, hogy King of pop!

Azért buz*zzák le, mert tényleg nagyon lányosan néz ki.

Amit vele művelnek az emberek, azt nem nevezném bántásnak.

Michael Jacksont bántották.

Nézz utána, hogy Michael Jacksonnal mit művelt a média, és szerintem utána nem fogod azt mondani, hogy Justint bántják az emberek.

Nagy a szíve?

Nem az.

Michael Jacksonnak volt nagy szíve.

2017. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!