Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért (utálják) sokan Justin...

Miért (utálják) sokan Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés

Nos, az "utálják" szót azért tettem zárójelbe, mivel, remélem senki számára sem utált ember, ez a sztár, max. nem kedvelik, de fogalmam sincs...

Ezért is kérdezem, hogy mi oka van annak hogy ha manapság elhangzik az a név, hogy Justin Bieber, és már az emberek nagy része utálkozni? Tett valami rosszat? Vagy csak simán a zenéjét nem kedvelik? Tényleg nem tudom. Kérem, aki tudja, elmagyarázná nekem, vagy ha van róla cikk belinkelné, előre is köszönöm!



2015. szept. 21. 17:53
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert tehetségtelen, mint az összes többi mainstream popsztár. Mondjuk nem utálom, csak pusztán leszarom..
2015. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia c:

Én nem kedvelem Justin Biebert.. a zenéje nem jön be nekem de ha másoknak igen, akkor legyen. A rock és a metál se jön be mindenkinek.. nincs olyan, hogy valami mindenkinek tetszik. Mindig lesznek emberek, akiknek nem fog. Az utálás szóra csak annyit mondanék, hogy szerintem ez hülyeség. Nem kedveled/Nem hallgatod a zenéjét/Nem tetszik a stílusa. De ez még szerintem nem utálás. Ahhoz találkoznod kéne veled. Így nem tudhatod, milyen ember valójában. Csak felépítesz róla egy képet magadban, azt mondod, hogy ő olyan, és ezért vagy szereted, vagy nem. De igazából fogalmad sincs róla, hogy milyen ember, szóval utálni se tudod.

Szóval, én se szeretem, sőt.. A zenéje nem tetszik, és a többi róla terjedő hír sem.. De oké, legyen, elfogadom. Nekem nyolc.

Azt is terjesztik róla, hogy búza. Nem vagyok homofób, sőt, nagy ship-kedvelő vagyok, semmi bajom nincs a melegekkel, abszolute. Az olyanokkal, mint ő, aki az a kifejezett "kinézetre is nagyon búza" srácokra viszont nem tudok mit mondani. Őket kevésbé színlelem. De őket se fogom utálni, mert minek? Ha minden haragot és utálatot megtartanánk magunkban, senkinek nem bocsátanánk meg, mindenkire előítéletekkel néznénk.. akkor szerintem igazán elszart emberek vagyunk. Rövid az élet, nagyon is az, hamar elszáll. Bocsátsunk meg az embereknek, és ne tegyünk előítéleteket. Ez az én véleményem. Én minden ismerősömmel letisztáztam, hogy nálam mindenki tiszta lappal indul. Nincs harag.

Bocsánat, hogy ennyire elkalandoztam, és zavarosan írtam, csak próbáltam kifejteni a véleményemet. Remélem pár ember elolvasta, és elgondolkozik azon, amit írtam. :)

További szép napot mindenkinek.

2015. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert tehetségtelen, és még fel is vág vele
2015. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan érte őt a hírnév és a sok pénz, amit a mai napig sem tudott feldolgozni, és olyan a viselkedése mint egy elkényeztetett 8 éves gyereket. Valamint azt hiszi hogy a világ körülötte forog. Másrészről pedig egy abszolút középszerű futószalagon legördült tinisztár, akit a menedzserei alkottak meg.
2015. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most a kérdés az, hogy Miért sokan Justin Bieber-t? What?
2015. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Most már képben vagyok.

Csak hogy félreértés ne essék, 2 dolog:

-a kérdésemben, azért raktam zárójelbe az (utálják)

szót, mert nem jutott eszembe a gyengébb kifejezője, de attól még

ha elvesszük a zárójelet, az egy mondat (a 6. válaszolónak válaszolva)

Egyébként az utálják helyett a nem kedveltet szerettem volna

írni, most már eszembe jutott

-nem utálom JB-t, nem is írtam ilyent a kérdésemben, csak

hogy félreértés ne essék... Most hogy mindezt megtudtam,

most sem utálom, max nem kedvelem...


Mégegyszer köszönöm a válaszokat, segítőkész közösség vagytok!:)

További szép napot mindenkinek!

D.A

2015. szept. 22. 08:11
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Férfiak utálják főként mert irigyek..a legtöbb nők által kedvelt fiú/férfi sztárnál megesik ez főként a fiatalok közt, nem kell vele törődni..amúgy igencsak korán érte J.B. a hírnév és kicsit meg van bolondulva, majd lecseng ez is..
2015. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Horváth Mangó válasza:
26%
Mert tehetséges, iszonyatosan gazdag,jol néz ki.....irigyek az emberek sajnos nagyon.... De ha valakire azt mondod irigykedsz JB-re azért szidod,azt mondja hogy sose irigykedne rá.... Amm mindenkinek vannak hülye dolgai,neki is... Ugy tudom egyser megdobálta a szomszédját tojással... Meg volt börtönben,és egyszer egy meztelen képet rakott ki magárol a Twitterre... És?? Mindenkinek vannak hülye dolgai... :)
2015. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9


Aha, ezeket én is mind elkövettem... várjál... ja, nem.

2015. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!