Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan Justin...

Miért utálják sokan Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Justin Bieber most 21 éves.Március 1-én lesz 22.Nem régen megnyert egy Grammy díjat.Az elsőt.Nagyon tehetséges,nagy rajongótábora van.Rengeteg.Számos díjat nyert,és ez nem véletlen.Sokan leb*zizzák,pedig okuk nincs rá,hiszen Selena Gomezzel,Hailey Baldvinnal(épp most) és még sorolhatnám kikkel járt.Nem értem az emebereket...nem azt mondom,hogy muszáj szeretni,de ha valami bajod van vele,attól még nem kell leb*zizni.Azért mondják ezt sokan,mert irigylik.Kérnék rá rendes válaszokat!Ezt most nem azért mondtam,hogy veszekedni akarok,csak a Justin-utálók fejébe szeretnék látni,hogy miért nem szeretik.Mondom még egyszer:nem kell szeretni,viszont TISZTELD!

2016. febr. 20. 18:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%
Olvasd el lent már többen kérdezték. Én csak keveset láttam, de alapból nem jönnek be az ilyen sztárok, elég távol van ő a valódi sztároktól, épp ez a baj ezekkel, hogy egy kis közönség előtt játszhatná a fejét és a mű zenéjét, de az már ciki, hogy sokan ezt preferálják amit előad, és mert jól néz ki attól már hasra kell esni előtte. Épp az ilyen mű kis sztár fiókák miatt van manapság a tinik, fiatal felnőtt lányok-fiúk így elcseszve.
2016. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 eznemlényeges ***** válasza:
100%
A nem szeretés és az utálat nem ugyanaz. Én nem szeretem, és azért buz*zom, mert úgy nézet ki, de mostmár nem nagyon. A másik az, hogy egy díszp*cs. Ez az "irigység" pedig csak egy tipikus bieber fan duma.miért lennék irigy rá? mert páwa?mutogatja a semmi izmát? a 0 agyiszinttel rendelkező lányok rajonganak érte? vagy mi? És miért tisztelném? mit vitt véghez, hogy nekem tisztelnem kéne? az én tiszteletemet kikell érdemelni, nem jön csak úgy magától.és akkor a bieber rajongók miért nem tisztelik a rockereket/metalheadeket/gothokat/emokat? jó pár bieber fannal találkoztam már, és mind megvetette ezeket a stílusokat, hogy "az nem is zene", akkor húzzatok nyalni bieber seggét.
2016. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból megnéztem pár klipjét ennek a Bieber gyereknek. Semmi különöset nem találtam benne. Az én időmben (é. 10-15 évvel ezelőtt) négyesével-ötösével támadtak az ilyen díszf**zok, mégsem habzott a szánk rájuk ennyire. Voltak, akik fújoltak, főleg a fiúk, de ennyire egyik sem verte ki a biztosítékot.


29/N

2016. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
0‡7n se ¨Śrtem b*zd ki nem is ismeritek csak egyb0“2l ¨Şt¨Ślkeztek mind ha ti oolyan t0‹2k¨Śletesek lenn¨Śtek soha se fog senki olyat el¨Śrni az ¨Śletbe mint 0“2”9ý6 Mi¨Śrt b*zi?? Selena a csaja volt ¨Śs Palvinnal is j¨Žba volt:) A pasik 80sz¨˘zal¨Śka az¨Śrt ut¨˘lja mert j¨Žl n¨Śz ki ¨Śs h¨Şres ”9ý6 sz¨Žval mind1 . A hangja t0‹2bbet ¨Śr mint p¨˘r embernek sorry”9ü7
2016. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
2016. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
68%
Ha valakire nagyon sokan mondják, hogy b..i (mint pl. Bieberre), annak nyilván van alapja... Érdekes, pl. Bruno Marsot miért nem b..izzák le?
2016. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

Bin Ladent ne tiszteljem? Ő is sokat elért már, és az arabok szemében egy hős is.

Számomra mindkét ember egyenlő távolságra áll a tisztelet fogalmától.

2016. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit nézz utána a dolgainak, és próbáld a másik oldalát is látni. Egy tejfeles szájú hülye gyerek, aki a mai napig nem bírta és valószínűleg nem is fogja tudni feldolgozni a hirtelen jött sikert és pénzt. Ettől istenkomplexusa van, képtelen felnőni a helyzetéhez. Tehetsége minimális, az egész imidzsét producerek alkották meg, ő csak egy báb az egész történetbe, akit kedvükre rángatnak a producerek. Díjak... ezek se jelentenek túl sokat manapság. De ha ezt magyaráznom kell, akkor bele se kezdek, mert nem vagy azon az intellektuális szinten hogy megértsd. Nem tartom bu*zinak, meg semmi közöm nincs hozzá, ez mindenkinek a saját dolga. Nem mondhatnám azt se hogy irigylem. A személyét semmiféleképp, igazából a vagyonát se különösebben, olyan sok nekem már nem kéne. a töredékével is beérném. Nagy a rajongó tábora? Hitlernek is rengeteg rajongója volt, de attól még jó volt amit csinált?


Tisztelni a legkevésbé sem tudom. Nincs mit rajta.

Ha valakit tisztelni akarok, akkor az inkább ő.

https://www.youtube.com/watch?v=ece_ArA9pro

2016. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

"Mondom még egyszer:nem kell szeretni,viszont TISZTELD!"

Miért is kellene tisztelnem ( pláne végig nagybetűvel!)?

Semmi olyant nem tett, ami tiszteletet érdemelne. Egyszerűen egy profi sztárcsináló felfedezte, a semmilyen, könnyen formálható alapanyagból gyúrt egy profi csapattal egy instant sztárt, akivel aztán emberileg picit elszaladt a paci.

[link]

Tisztelni lehet Mark Knopflert, David Bowiet, A U2 tagjait - olyan zenészeket, akik saját magukat alkották meg, és akik folyamatosan magas szintű, eredeti produkciókat tettek le az asztalra, és közben emberek tudtak maradni.


Akik leb*zizák, azok nyilván a külseje miatt teszik, nem tényleges a szexuális irányultságára utalnak.


Én nem utálom, de nem is szeretem. Szerintem is nyálas - mind a külseje, mind a zenéje, de szerencsére nem kötelező sem nézni, sem hallgatni.

Emberileg meg egy elkényeztetett, ostoba, pojácának tartom.

Majd az évek eldöntik, hogy megérdemli-e majd a tisztelet, vagy megy a süllyesztőbe.

Mint annak idején a Take That, akiket mesterségesen raktak össze ( mint Kozsó itthon a ShyGys-t)és építettek fel - aztán ma már senki sem emlékszik rájuk, egyedül az egyetlen valóban tehetséges Robbie Williams tudott önállóan, önerőből is a csúcsra jutni és tartósan ott is maradni.

2016. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, te meg tiszteld az öngyilkos merénylő arab terroristát. Te képes lennél a halálba küldeni magad, úgy hogy ártatlan embereket, gyerekeket is viszel magaddal? Ugye hogy nem. Hát akkor őt is TISZTELD!


Le tudnád vezetni népek szervezett kiirtását úgy ahogy Hitler vagy az amerikai gyarmatosítók tették? Nem? Akkor őket is TISZTELD!


Fel tudnál halmozni annyi pénzt mint a dollármilliárdos pénzmogulok akik esetenként mások anyagi megnyomorításával szerezték a pénzüket. Nem? Hát akkor őt is TISZTELD!



Ugye milyen ellentmondásnak hangzik? Az a fajta tiszteled amit a kis szerelmednek követelsz, ugyan olyan nonszensz. Szállj le egy kicsit a földre, és talán nehéz lesz, de életedbe először próbáld ki az objektív gondolkodást. Lehet elsőre nem fog menni, de ismétlés a tudás atyja. Így talán egyszer még értelmes ember is lehetsz.

2016. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!