Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől fáj a fejem? Tobbi lent...

Mitől fáj a fejem? Tobbi lent (14/l)

Figyelt kérdés
Mikor reggel felkeltem, fajni kezdett a fejem. Amikor felultem az agyban enyhult. Migrenem mar volt. Csak a bal oldalon faj homloktol kezdodoen. Ittam egy kavet, bevettem egy algoflexet, es rendbe jottem (a heten mar 3. alkalommal kellett fajdalomcsillapitot bevennem, akkor a Quarelin tablettat valasztottam a koffein miatt). A vernyomasom neha nagyon alacsony (90/60) , neha normalis (124/84). Ha ez szamit, akkor eppen meg van a menzeszem. Ugy tudom ez is hatassal lehet a fejfajasra.

2016. júl. 22. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Anyunak ettől szokott:

[link]

2016. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom ezt a feletteb ertelmes es kifejtos valaszt. Biztos rengeteg energiat emesztett fel.
2016. júl. 22. 20:32
 3/6 Mojjo ***** válasza:
Ezt aligha fogjuk tudni itt kitalálni. Az alacsony vérnyomástól simán lehet, és arra pont rá tud tenni a menstruáció, szóval könnyen lehet ettől. De lehet nem, ezt még egy orvosnak is gyakran lehetetlen feladat megállapítania.
2016. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attol felek , hogy valami komoly. Azt olvastam a neten, hogy agydaganatnak is lehet tunete az ebredes utani es napkozben mulo fejfajas.
2016. júl. 22. 21:41
 5/6 Mojjo ***** válasza:
Ha nagyon gyakori, akkor lehet érdemes elmenni vele orvoshoz. De azért ne gondolj egyből a legrosszabbra, valószínűleg nincs semmi komoly gond :)
2016. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az ebredes utani ma volt eloszor. Ugy vettem eszre, a fajdalom gyakorisaga es tipusa idojarastol es ciklustol is fugg.
2016. júl. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!